מתנות מצחיקות

הנה המתנות שיגרמו לכולם לצחוק

גימיקים מצחיקים לכל גיל

כמובן שהומור הוא עניין סובייקטיבי וכדאי תמיד להתאים את המתנה המצחיקה לסוג ההומור של מקבל המתנה, אבל קיימות מתנות שהן פשוט קונצנזוס. אז אם אתם אנשים בעלי הומור משובח שרוצים להפיץ את הבשורה בקרב האהובים עליכם, הנה כמה רעיונות מעולים למתנות מצחיקות. אלו יכולות להיות מתנות זולות או יקרות, חדשניות או מסורתיות, זה לא באמת חשוב, העיקר שהן יהיו מצחיקות.

נתחיל עם קטגוריית הגימיקים, בעיקר כי גימיקים נועדו לרוב, פשוט להצחיק. גימיקים מצוינים במיוחד הם גימיקים כמו: שעון מעורר משתולל או שעון מעורר עם מנגינת תרנגולים, כובעי פחיות, עט מחשמל או חבילת מסטיקים כזו בדיוק, מחליט החלטות דיגיטאלי, תופסני מברשות שיניים בשלל דמויות מצחיקות, מעמדים לתיקים או מעילים, פותחן בקבוקים גונח, ערכת מיני גולף לשירותים, רדיו ייעודי לשירותים, מושב אסלה מחליף צבעים וידית כזו לאמבטיה, תוכי מדבר, כוס בירה עם פעמון, ספל קפה בצורת טבעת יהלום, מכשירי טלפון בשלל עיצובים מצחיקים כמו המבורגר או גבינה צהובה וגם מצתים מצחיקים כמו מצתים בצורת מסטיק, אקדח ועוד.

מתנות מצחיקות בעבודת יד

טוב, אז לא לגמרי בעבודת יד, אבל לפחות עם איזושהי נגיעה אישית ויצירתית שלכם. אנחנו מתכוונים למתנות מוכנות שאתם יכולים לשדרג ולהפוך אותן למצחיקות, למשל הדפסות מצחיקות שאתם יצרתם על סינרי מטבח, הדפסת תמונות או משפטים מצחיקים על כלי מטבח כמו כוסות, ספלים, צלחות או מגשים, סט מצעי מיטה עם דמות זוגית הומוריסטית או עם תמונות מצחיקות של מקבלי המתנה, לוח שנה בו ציינתם תאריכים משמעותיים כמו ימי ההולדת שלכם, תאריכים של משחקי ספורט חשובים או גמר תכנית הריאליטי האהובה עליכם. גם הכנת קליפ או סרטון וידיאו מצחיק מכם ומשאר החברים והמשפחה יכול להיות מתנה מצחיקה ומרגשת גם יחד, הקלטת שיר באולפנים המתמחים בכך (שיר קיים שחיברתם לו מילים מצחיקות משלכם), ציור קומיקס או קריקטורה של מקבל המתנה ועוד.

מתנות מצחיקות ותרבותיות

כן, יש דבר כזה! העובדה שאנחנו מדברים על מתנות מצחיקות ממש לא אומרת שאלו לא יכולות להיות תרבותיות ואמנותיות… אלו הן מתנות כמו ספרים מצחיקים – למשל ספרי בדיחות או ספרי פרוזה שעוסקים בהומור, דיסקים שונים בנטייה הומוריסטית, ספרי קומיקס, ערכת סרטי DVD מצחיקים (אספו קלאסיקות מקומיות או בינלאומיות כמו סדרת סרטי הגשש החיוור, סדרת סרטי מונטי פייטון ועוד), תוכלו גם לקנות כרטיסים להופעת סטנד אפ מוצלחת במיוחד או הצגה הומוריסטית אחרת, חברו שיר שמתאר בהומור את מקבל המתנה וגם, תוכלו פשוט לתת את המתנה שבחרתם מבין מגוון המתנות שהצגנו כאן בדרך משעשעת במיוחד – צרו חידון או מבוך שכולל משימות מדליקות ובסופו, תימצא המתנה במקום לא צפוי. רעיון נוסף הוא להחביא את המתנות שבחרתם ברחבי הבית, לקשור (בעדינות) את עיניו של מקבל המתנה ולשחק ב"פרה עיוורת" עד למציאת המתנה. לפעמים זו דווקא לא המתנה, אלא הקנקן…