מתנות לבית חדש

מתנות לבית חדש – כל דבר ישדרג
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
כשקונים בית חדש, המצב האופטימאלי הוא שכמה שיותר מהרהיטים וממוצרי החשמל השונים של הבית יהיו גם הם חדשים, הכי כיף עבור העוברים לבית חדש הוא להרגיש שהכול מסביבם חדש ולא לקבל את התחושה שהם אומנם עברו לבית חדש ומעוצב, אבל הם עדיין רואים דבר ראשון כשהם נכנסים הביתה את הסלון המרופט שקיבלו מתנה מההורים שלהם ביום חתונתם לפני יותר מעשרים שנה.במידה ואתם מחפשים מתנות עבור בית חדש, תתמקדו בכל הנושא של מתנות לבית ואל תנסו לחפש יותר מדי מסביב, כי כל רהיט, מוצר חשמלי או אפילו כלי נוי יכולים להיות שדרוג לבית החדש אשר יתקבל בברכה על ידי בעלי הבית (ויש כמובן, תמיד גם מקום להיות מקוריים ויצירתיים, אפילו בשטח יחסית פונקציונאלי כמו מתנות לבית).

ממיקסר ידני ועד לשידה לחדר הילדים

כמובן שסוג המתנה שתביאו לרגל מעבר לבית חדש תלויה בראש ובראשונה בתקציב שלכם. אבל בעיקרון מדובר בעולם רחב יחסית ומלא אפשרויות למתנות מסוגים שונים המתאימות בין היתר לכל סוגי התקציבים (גם בתקציב נמוך יחסית אפשר למצוא מתנה נחמדה עבור הבית). המתנות שוכלו להביא יכולות להתחיל במפה או סטים של מפיות לבית (לבעלי התקציב הנמוך) ויכולות להגיע גם למקרר חדש או למערכת קולנוע ביתית משוכללת (לאלו שתקציב זה כלל לא אישו בעבורם). בדרך בין המתנות הקטנות למתנות הגדולות יש כמובן עוד אפשרויות רבות למתנות שהן יותר שימושיות וגם אם אותם אנשים כבר מחזיקים בבעלותם את המתנות שהבאתם לדוגמא, מכשיר מיקרוגל, הם תמיד ישמחו להשתרג באחד חדש שיותר יתאים למטבח החדש והמעוצב שלהם.

מהעתק של המונה ליזה ועד פסלים מקריסטלים

לבית חדש אפשר לקנות גם מתנות שיקשטו את הבית ויוסיפו לו קצת צבע ועניין (במידה וזה מה שהמשפחה רוצה שיקרה). מתנות מהסוג הזה מומלצות בעיקר עבור אלו שמכירות את הטעם של אותם אנשים בכל מה שקשור לעיצוב פנים (זה יכול להיות מאוד בעייתי לקנות איזה פסל צבעוני ובומבסטי לכאלו שמאוד אוהבי מינימליזם ואלגנטיות). בכל מקרה כשמדובר במתנות מהסוג הזה, שהן מאוד תלויות בטעם אישי, כדאי לצרף פתק החלפה, בכדי להימנע ממצב מביך בו מקבלי המתנה, נחרדים ממנה ומאמצים את כל כישורי המשחק שלהם בכדי להראות לכם כאילו הם מאוד מרוצים מאותה המתנה.

זכרו לחשוב על הדיירים באותו הבית

כאמור ישנן מגוון רחב של מתנות אותן תוכלו לקנות עבור אנשים העוברים לבית חדש. עוד בטרם אתם בוחרים את המתנה, חשוב שתשקיעו קצת מחשבה על אודות האנשים שעברו לאותו בית, על הטעם הכללי שלהם, כל מה יש להם ומה חסר להם (יכול להיות שהם כבר קנו ריהוט ומוצרי חשמל בסיסיים חדשים לקראת המעבר לדירה וכדאי להימנע ממצב של כפל פריטים).