מתנות יצירתיות

אז איך יוצרים מתנות יצירתיות לרגע מושלם?
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
מתנות יצירתיות ומקוריות הן לא משאת נפשם רק של האמנים שבינינו... כמובן שאם אתם מוכשרים בציור, פיסול, כתיבה או צילום ורוצים להשתמש בכישרון הייחודי שלכם להכנת מתנות יצירתיות עבור הקרובים שלכם הרי זה מבורך... אבל גם אם אין בכם את אותן היכולות ואתם בכל זאת רוצים להעניק מתנות יצירתיות ומקוריות, נסו את מגוון הרעיונות שאנחנו מציעים לכם כאן – יכול מאוד להיות שתמצאו בדיוק את מה שלא ידעתם שאתם מחפשים.מתנות יצירתיות בעבודת יד למתחילים

אם בכל זאת זכיתם לכישורים יצירתיים כאלו ואחרים, זה בדיוק הזמן לגייס אותם… ציירו ציור אישי, הכינו תמונת קנבס יפה ממדבקות או מפיות, רכשו בחנויות יצירה ספלי קרמיקה לבנים וציירו עליהם ציורים אישיים, רכשו לוח שנה מוכן והדביקו עליו תמונות, משפטים, סרטים או כל דבר אחד שעולה על רוחכם, עצבו קולאז' תמונות מרשים, היעזרו בגרפיקאים מתאימים לעצב ארנק או תיק ועליהם להדפיס את תמונות מקבל המתנה, הכינו "ארגז מתנות" ובו תמונות קטנות ומדליקות בהתאם לגילו של מקבל המתנה (ליום הולדת 60 זה בהחלט יהיה מאתגר אבל לצעירים שבינינו זה יכול להתאים מאוד).

מתנות יצירתיות בעבודת יד למתקדמים

אז מה החלטנו, יש לכם כישרון נסתר לציור? ומה עם השירים שאתם שרים באמבטיה? אל תחשבו שאנחנו לא שומעים אתכם עד כאן. אז מכם, המתקדמים, אנחנו מצפים למתנות היצירתיות והמיוחדות ביותר: חברו שיר, הקליטו סקיצה לשיר שהלחנתם, מסגרו תמונה איכותית שצילמתם, צלמו בוק תמונות אישי למקבל המתנה או עצבו עבורו לוגו פרטי. נראה שהבנתם את הרעיון – פשוט תשמשו במה שאתם הכי טובים בו להכנת מתנה יצירתית ואישית. מבטיחים לכם שהיא תהיה מרגשת.

מתנות יצירתיות ומעוצבות

ממשיכים לקטגוריית המתנות היצירתיות מתחומי העיצוב. מתנות שכאלו יכולות להיות מתנות הקשורות בעיצוב הבית או המטבח, בעיצוב חדרי הילדים או המשרד. למשל, מדבקות קיר יפות בשלל צורות, צבעים ואפקטים, תמונות אמנות יפות, פריטי עיצוב מקוריים כמו מעמדים ייחודיים לנרות, פרחים או בקבוקים, מגנטים גדולים ומעוצבים למקרר ואפילו גאדג'טים חדשים למטבח. ואם כבר הזכרנו גאדג'טים, חשבו על מתנות כמו עכברי לוגו או עכברים דקיקים למחשב, מנורות קריאה קומפקטיות בצורת עט, רדיו מראה מעוצב למקלחת ועוד.

מתנות לעשייה יצירתית

אם אתם רוצים להעניק מתנה יפה ומיוחדת שתגרום לכל מי שיקבל אותה ליצור, לחוש, לגלות ולטעום, נסו מתנות בסימן הפעלות יצירתיות כאלו ואחרות. למשל: סדנת פיסול, סדנת ציור או צילום, סדנת כתיבה יוצרת, סדנת אמנות כמו הכנת בובות פרווה או תפירה וסריגה וגם סדנאות כמו סטיילינג, עיצוב (עיצוב תאורה, עיצוב פנים, עיצוב שולחנות, עיצוב סידורי פרחים ועוד). גם סדנאות קולינריות שונות יכולות להיות מתנות יצירתיות ונפלאות, כמו סדנת בישול איטלקי, צרפתי או בישול גורמה, סדנת סושי, סדנת אוכל אורגני, סדנת שוקולד, גבינות או יין. אגב, את שלל הסדנאות המיוחדות האלו תוכלו לרכוש עבור יחיד או עבור זוג, את חלקן תוכלו להזמין במסגרת פרטית או קבוצתית וסדנאות מסוימות תוכלו אפילו להזמין ישירות לביתו של מקבל המתנה. יצירתי… ונוח.