מתנות יפות

מתנות יפות בעיני מי?
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
כשאתם חושבים על מתנה לאהובה, חבר טוב או משפחה אתם מאוד רוצים לספק אותם ולכן היפה הוא בעיני המשתמש. יחד עם זאת ישנם לא מעט אנשים שמצהירים על עצמם שאין להם טעם מאובחן. אם מדובר באנשים שקרובים אליכם, כשתרכשו עבורם מתנה אתם יכולים לקחת את זה בחשבון ולנסות לשמח אותם אם מתנה שנחשבת עבורכם כיפה.כמה מילים על המושג

נסו לחשוב כמה פעמים אמרתם על משהו שהוא יפה או התפעלתם ממתנה יפה שקיבלתם. מצד אחד המילה יפה היא לחלוטין בעיני המשתמש, כמו שאמרו כבר חכמים, "על טעם וריח אין מה להתווכח" יחד עם זאת ישנו קנה מידה שניתן להתחבר אליו כשמדובר ביפה, יפה מאוד או לא יפה. אנחנו הרבה פעמים מתכוונים ליפה ובעצם מתכוונים לאיכותי, כאשר אתם עומדים לרכוש מתנה בעצם לכל אחד, שימו לב לפרטים הקטנים. איך הגימור, באיזו אריזה הוא מגיע, האם הוא נח. גם אם הטעם שלכם שונה מהותית מהאיש שמקבל את המתנה, שניכם תוכלו כמעט באותה מידה להעריך איכות, פונקציונאליות, ייחודיות, נדירות ברמה בסיסית. בתור התחלה כאשר אתם נגשים לקנות זה בהחלט מספק.

זה יכול לעבוד מצוין אם אתם נחשבים בעינם כברי סמכה שמבינים ואוהבים עיצוב ויופי, יותר מכך זה עשוי להתפס כהשקעה והקדשה אישית. בייחוד אם תוכלו לספר מה עומד מאחורי המתנה, לדוגמא אביזר מטבח שעוצב ע"י דמות מוכרת. אין לנו ספק שאימא שלכם תשמח לספר שקיבלה מוצר שעוצב ע"י פיליפ סטארק גם אם אין לה מושג אמיתי מי הוא.

דוגמאות למתנות יפות

כשאנחנו חושבים על דוגמאות למתנות יפות האמת היא שקשה להצביע על משהו מסוים ולכן אנחנו מעדיפים לכוון אתכם למקומות בהם תוכלו לרכוש מתנות שכאלו. ככל שרשת החנויות יותר חזקה ועשירה במוצרים סביר להניח שתוכלו למצוא מוצרים תחת ההגדרה של מתנות יפות. עבודות של אומנים שעברו סינון של עורכי עיצוב בעיתונים ובאתרי האינטרנט השונים גם הן יכולות להיחשב כמתנות יפות. גם לשיפוט שלכם או של חברים שלכם שמבינים עניין יש חשיבות רבה בבחירה של מתנות יפות. מותגים בינלאומיים גדולים תמיד מעסיקים צוותים שלמים של מעצבי מוצר שכל תפקידם לנפק מוצרים יפים ואיכותיים. אנחנו ממליצים בחם לעקוב אחרי אינטרנט של לייף סטייל, תוכלו לגלות שם עולם שלם של עיצוב ודברים יפים בטווח מחירים מאוד גדול.

מתנות יפות מקוריות

כשמדובר במתנות יפות אבל גם מקוריות, כאן באמת שמתחיל כל האקשן, והטעם המאובחן שלכם חייב לצאת החוצה, מתנות מקוריות ניתן למצוא כמעט אך ורק בחנויות הקטנות, אלו שנמצאות בסמטאות ולא בליבו של קניון ישראלי ממוצע. יותר סביר שתגלו מתנות מקוריות בשווקי אומנים כמו מדרחוב נחלת בנימין, או אפילו בבתי האומנים עצמם.