מתנות יוקרתיות

האירועים השונים שלכבודם אנחנו נוהגים לקנות מתנות, הם לרוב אירועים ייחודיים של פעם בחיים. חתונה, הולדת תינוק חדש במשפחה או חגיגות בר מצווה, אלו בהחלט ימים חד פעמיים שלא יחזרו עוד.
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
אנשים רבים בוחרים להשקיע במתנות יוקרתיות וייחודיות, מתנות שיהלמו את מעמד האירוע וייזכרו לאורך זמן.

אז אם אכן מתקרב לו אירוע שכזה בסביבתכם הקרובה ולכבודו אתם רוצים להשקיע ולרכוש מתנה יוקרתית ובלתי נשכחת, הנה רעיונות יוקרתיים ויקרי ערך גם יחד, במיוחד בשבילכם.מתנות לאוליגרכים (על מלון האפנדי שמעתם?)

מתנות יוקרתיות לנשים

בואו ניתן מקום ראשון של כבוד למין הנשי… אז מתנות יוקרתיות לנשים יכולות להיות מתנות כמו תכשיטים איכותיים מזהב, כסף או יהלומים – תכשיטים יפים שקניתם או שעיצבתם באופן אישי, בשמים של חברות או מעצבים יוקרתיים, בגדים ופריטי אופנה של מותגים מובילים, תיקים או ארנקים ייחודיים מעור או כאלו המעוטרים באבני חן למיניהן. מתנות יוקרתיות לבית אשר עשויות לעניין נשים (אבל לא רק כמובן) יכולות להיות מתנות כמו כלי חרסינה או כלי קרמיקה ייחודיים, פמוטי כסף או סט סכו"ם מכסף, שעון קיר מעוטר בזהב, פסלים או תמונות אמנות של אמנים מובילים ובתיאום עם מקבלת המתנה, כל פריט ביתי מעוצב יוכל להתאים כמו שטיחים באריגה מיוחדת, ריהוט בסגנונות שונים, עתיקים או מודרניים (כורסא, כיסא, שולחן קפה מהודר) ואפילו מפות שולחן ברקמות מהודרות.

מתנות יוקרתיות לגברים

אז אולי את רכישת רכב הספורט החדש תשאירו לשנה הבאה, אבל בינתיים תוכלו לקנות שלל מתנות יוקרתיות אחרות כמו עטים איכותיים ויקרים, עטים נובעים אותנטיים של המותגים המפורסמים, תיקי עור לעבודה או למחשב הנייד, ארנקי עור שווים, בדומה לנשים – גם פריטי לבוש של מעצבים מוכרים או מותגים טובים אחרים כמו חליפות, עניבות, חולצות או מכנסיים מחויטות, חפתים, מחשב נייד או אביזרים מתקדמים למחשב, טלפונים סלולאריים חדישים, דיבוריות משוכללות, טלסקופים ומשקפות, שעוני יד איכותיים, פריטי עיצוב ואמנות למשרד כמו מעמדי גלובוס, בקבוקי אלכוהול טובים באמת, סיגרים יקרים וגם מכונת קפה או מיני מקרר נייד לרכב או למשרד.

מתנות יוקרתיות לכולם (ובמיוחד לחובבי הספורט)

מתנות יוקרתיות שהן לא ייעודיות דווקא לנשים או לגברים יכולות להיות למשל רכישה של שוברים למגוון פעילויות מרשימות – שיעורי טיסה, קורס צניחה או גלישה וגם שייט יוקרתי בארץ או בחו"ל. גם הזמנת חופשות בארץ או מעבר לים יכולות להוות מתנות יוקרתיות לכל הדעות – שייט בים התיכון, צימרים, חופשות סקי או טיול טרקים. מתנות יוקרתיות נוספות שעשויות להתאים לכולם: מגוון משחקים כמו מכשירי פלייסטיישן, Wii, שולחנות משחק מקצועיים (ביליארד, כדורגל ועוד), אבזור חדר המשחקים בבית באמצעות מתנפחים, מגלשות או נדנדות (בהנחה שיש בבית את התנאים הפיסיים לכך), אופניים מקצועיות, קורקינט חשמלי וגם גלשן. שווה!