מתנות סמליות

מצאו מתנות סמליות שיעבירו מסר של אהבה
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
המתנות הסמליות האלו יכולות להתאים לאמא או לאבא, לחבר קרוב, לבן זוג, לאח או לאחות ובעצם, לכל אחד קרוב אליכם לו אתם רוצים להעניק מתנה שמסמלת כמה אתם אוהבים אותו.לכל דבר יש משמעות

תרשו לנו להניח שכל דבר שאנחנו אומרים, עושים וגם נותנים, מסמל משהו. לכל דבר יש משמעות, בין אם אנחנו מודעים אליה ובין אם לא. כך גם המתנות שאנחנו נותנים לאנשים החשובים לנו, מסמלות עלינו דברים כמו גם על מקבלי המתנה. בעוד שכובע עשוי מפחיות מרעישות מסמל הומור ורוח שטות, כך טבעת או צמיד יפה מזהב מסמל אהבה, יוקרה ואופנה. אז החלטנו לאסוף בשבילכם מבחר רעיונות למתנות סמליות ונהדרות, מהן אתם מוזמנים לבחור את המתנה שלמשמעות שלה הכי התחברתם.

פרחים

פרחים מסמלים חיים. פרחים מסמלים יופי, שמחה, רעננות, טבע והתחדשות, אולי לא בהכרח בסדר הזה. אם אתם אוהבים פרחים ואת המשמעות שלהם, חשבו על מתנות קשורות לכך, כמו זר פרחים מרשים מהסוג האהוב על מקבל המתנה, עציץ פרחים מוכן שעשוי בעצם מממתקים טעימים, חולצות, צעיפים או פריטי לבוש אחרים עם הדפסי פרחים, שעון יד או תכשיטים בצורות פרח או עם עיטורים דומים, שעון קיר, כלי בית ומטבח עם הדפסים או רקמות של פרחים (מגבות מטבח, סינרי עבודה למטבח, סט צלחות, סט כוסות ועוד). גם סדנא לשזירת פרחים יכולה להיות מתנה נהדרת לכל מי שפרחים פשוט עושים לו את זה (חנויות ורשתות פרחים רבות מציעות סדנאות שכאלו).

אוכל

גם אוכל מסמל במובנים רבים, חיים. אוכל הוא מזמן כבר לא איזושהי פונקציה הכרחית להישרדות, אלא אוכל הוא מקור לשמחה, למפגש, לגילוי עולמות חדשים וטעמים רחוקים. בקיצור, אוכל הוא בילוי של ממש ולכן, מתנות הקשורות אליו יכולות להיות פשוט נפלאות, כמו: ארוחה טובה במסעדה איכותית, קניית ספרי בישול וספרי הדרכה למטבח במבחר סגנונות (בישול איטלקי, בישול גורמה, בישול אסייתי, בישול אורגני, צמחוני ועוד), רכישת סדנת בישול באותם הסגנונות, הזמנת שף פרטי הביתה או ליעד אחר שתבחרו לבישול ארוחה אישית ופרטית. גם קניית גאדג'טים ייחודיים וחדישים למטבח יכולים להתאים מאוד והמבחר של אלו רחב ביותר – החל ממעמדים מעוצבים למלח ופלפל, דרך מסחטת לימון חשמלית ועד לפותחני בקבוקים בשלל עיצובים יצירתיים.

תרבות

מתנות "תרבותיות" מסמלות פנאי, רגש, חוויה, עומק ורוח. מתנות שכאלו יכולות להיות מתנות כמו ספרי שירה ופרוזה ידועים יותר או פחות – העיקר שיהיו איכותיים, קניית כרטיסים לסרט, להופעת ריקוד או מוסיקה, כרטיסים לתיאטרון ואפילו רכישת מנוי שנתי לאחד ממרכזי התרבות שמציעים את אלה. מתנות נוספות שכאלו הן מתנות כמו ספרי תרבות, שמשמשים לא אחת כפריט עיצובי לכל דבר. אלו יכולים להיות ספרים בנושאי צילום, ציור, יינות, מאכלים מכל העולם או מכל תחום אחר. גם רכישת תמונה, פסל, ואזה או כל כלי עיצובי אחר לבית יכול בהחלט להתאים.