סדנאות מתנה

הדרך הקלה להיות מקוריים
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
פעמים רבות נמצא את עצמנו "שוברים את הראש" במחשבה אחר מתנה מקורית אותה נרצה להביא לאדם קרוב יותר או קרוב פחות כשלהו החוגג איזה אירוע. אז נכון שבעידן האינטרנט החיים נהיו הרבה יותר קלים ובמקום להפעיל את הראש ניתן להפעיל את האצבעות ולחפש דרך מנועי החיפוש כל מיני אתרי אינטרנט אשר מציעים מתנות מקוריות וייחודיות.לתת סדנה במתנה – החל מ-₪500 לזוג

בעולם הצרכני בו אנו חיים, קצת קשה למצוא מתנה פונקציונאלית שתהיה גם מקורית, בעיקר כזאת שאין כבר אחת כמוה (לפחות) לאותו אדם עבורו אנחנו מחפשים את המתנה. לכן, האלטרנטיבות יכולות להגיע בתור מתנות שהן חוויות או פעילויות כלשהן, הוא פתרון מצוין שצבר פופולאריות רבה. אחת האפשרויות למתנות שהן חווייתיות באות בדמותן של סדנאות, כן פשוטו כמשמעו, אתם מחפשים מתנה מקורית ויוצאת דופן עבור מישהו, הפתרון עבורכם יכול להיות פשוט אותו לאיזו סדנא שנראה לכם שהוא יתחבר אליה ואל התוכן שלה וייהנה לקחת בה חלק (ואולי אפילו יקבל ערך מוסף מאותה סדנא).

אז למה דווקא סדנאות?

סדנאות הן מתנות ייחודיות ומקוריות והן יכולות להתאים לכל אדם בכל מין ובכל גיל האוחז בכל תחביב או עולם תוכן אפשרי. ישנו מגוון אדיר של סדנאות חלקן סדנאות בעלות ערך מוסף (סדנאות המלמדות משהו כמו: צילום, בישול וכדומה), חלקן סדנאות חווייתיות (סדנת ג'גלינג, סדנת הישרדות וכדומה). כך שסדנאות יכולות להיות הפתרון עבורכם גם אם אתם מחפשים מתנה יותר פונקציונאלית וגם אם אתם מחפשים מתנה שהיא יותר חווייתית תוכלו למצוא את הפתרון למה שאתם מחפשים בדמותן של סדנאות.

איך בוחרים סדנא?

אז נכון שבמידה ואין לנו היכרות אישית ממש עמוקה אם אותו אדם, אולי יהיה לנו יותר קשה לקנות לו מתנה מהסוג הזה, בגלל שאנו לא ממש בקיאים בעולמות התוכן שלו ולא ממש יודעים או בטוחים מה הוא אוהב לעשות. במקרים האלו אפשר ללכת על הסדנאות אשר פונות למכנה משותף גדול של אנשים כמו: סדנאות בישול (לאף אחד לא יזיק לשפר את כישורי הבישול שלו). במידה ויש לכם עם אותו אדם היכרות אישית יותר, תוכלו לבחור לו סדנא המתאימה לאישיותו ולתחביבים שלו בצורה הטובה ביותר.

דואגים שהסדנא תהיה גם חוויה

ישנו מגוון רחב של סדנאות ייחודיות ואטרקטיביות במיוחד שיסדרו למקבליהם גם חוויה בלתי נשכחת של ממש, כך שאם בא לכם ללכת על מתנה מקורית וייחודית כדאי אולי שתבחרו את אחת מאותן הסדנאות. בין הסדנאות: סדנאות אלכוהול, סדנאות אתגריות (ספורט אתגרי), סדנאות הישרדות בטבע ובמדבר, סדנאות תנועה ועוד מגוון רחב של סדנאות אטרקטיביות הן בגלל התוכן שלהן או הן בגלל המקומות יוצאי הדופן בהן הם מתקיימות (ישנן סדנאות רבות אשר מתקיימות באתרים שונים בטבע ובמקומות נוספים יוצאי דופן ושונים).