מתנת תודה

הנה דרך שעוזרת למצוא מתנת תודה מוצלחת
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
כנראה שהדרך הטובה ביותר להודות לאדם היא באמצעות מתנה. מתנה שתביע את אסירות התודה שלנו ותהווה כמו "תמורה" בעד מה שהוא עשה עבורנו (למרות שסביר להניח שאותו אדם כלל לא ציפה או מצפה למתנה מהסוג הזה (לפחות ברוב המקרים).הדרך שלך לומר תודה

גם בעולם ציני ולעיתים קשה כמו זה שאנו חיים בו, ישנם עוד אנשים טובים וסיטואציות רבות בהן אותו טוב לב לידי ביטוי. כחלק מכך, יכולים לקרות מקרים במהלך חיינו בהם נרגיש צורך לאודות לאותם האנשים על משהו טוב שהם עשו בשבילנו או עבור עזרה שהם נתנו לבן משפחה אהוב שלנו.

יהיו אנשים רבים במהלך חיינו שנרצה לאודות להם בדרך כלשהי, עם חלקם נסתפק באמירת מילים חמות בכדי לאודות להם ועם אחרים נרגיש לעיתים צורך להוסיף למילים החמות גם מתנת תודה בעלת ערך כלשהו. אז אלו מתנות תודה נוכל לקנות בנוסף (או במקום) למילים החמות לאותם אנשים שעשו בשבילנו משהו וכלל לא ביקשו לעצמם דבר בתמורה לכך.

תודה לבעלי מקצוע

לעיתים קרובות נרגיש צורך לאודות לרופאים שטיפלו בנו או בבני המשפחה שלנו, למורים של הילד שנתנו לו תשומת לב מיוחדת ואישית ועזרו לי עם הקשיים שלו ולכל בעל מקצוע אחר שעשה מעבר לעבודה שלו ועזר לנו או לקרובינו באופן משמעותי. במקרים רבים נרגיש צורך להביא להם גם איזו מתנה המביעה את תחושת אסירות התודה שאנו חשים. במידה ומדובר בבעלי מקצוע במגזר הציבורי, המתנות שנביא להם בדרך כלל יהיו סמליות (במקרים רבים אסור להם לקבל מתנות בעלות ערך רב), זאת יכולה להיות בונבוניירה, איזה ציוד משרדי שאפשר לשים על השולחן או אפילו את אותן מילים חמות שאנו כל כך חשים צורך להגיד אפשר להעלות על הכתב ומסגר את הדף, כך שאת המילים אותם אנשים יוכלו לקרוא ולזכור תמיד.

תודה לאנשים פרטיים

תודה לגבר שעזר לאימא הקשישה שלנו כשהיא נפלה באוטובוס, תודה לאישה שמצאה את הארנק שלנו שאבד והחזירה לנו אותו בשלמותו, תודה לזוג שעזר לילד שלנו למצוא אותנו כשהוא הלך לאיבוד בקניון ועוד מקרים רבים ומגוונים בהם נרגיש אסירות תודה לאנשים מסוימים שבמקרים רבים אנו כלל לא מכירים אותם ולא נתקלנו בהם עד לרגע בו הם עזרו או סייעו לנו. אז במידה ואנחנו רוצים להביא לאותם האנשים מתנת תודה עבור מה שעשו בשבילנו, ישנם מגוון רחב של מתנות שיכולות להיות אופציונאליות, זה יכול להתחיל בשוקולדים או פרחים להמשיך בבושם או חבילות שי כאלו ואחרות ולהגיע גם למתנות מעט יקרות יותר כמו שעון יד או עט יוקרתית. הכול תלוי בנסיבות וכמה אסירות תודה נחוש עבור אותם אנשים ואיך נרצה להביא אותה לידי ביטוי (או יותר נכון מה יהיה התקציב שלנו עבור מטרה זאת).