מתנות עם תמונות

למה אנחנו מתכוונים כשאנחנו אומרים מתנות עם תמונות
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
מתנה עם תמונה היא כזאת שבמחי יד הופכת להיות בעלת נופך אישי, ישנם לא מעט מוצרים עליהם ניתן להדפיס תמונות. החל מחולצות וכוסות ועד לספרי תמונות. אתם שולחים או מביאים איתכם תמונה אישית ותוך מספר דקות תוכלו לרכוש מוצר עם הדפסה של התמונה עליו כאילו היא חלק טבעי לגמרי של המוצר המוזמן.מה הערך של מתנות עם תמונות

כשמדברים על מתנה עם תמונה, הערך הגדול שלה, היא בעצם היותה אישית, בדרך כלל כשמדובר על מתנות עם תמונות, לא מדובר במוצרים יחסית יקרים, לכן עצם החיבור עם התמונה הופך אותם לבעלי ערך אישי ייחודי. תחשבו למשל על בן הזוג שקודם בעבודה, יחד עם הילדים המשותפים שלכם אתם מצטלמים ואת התמונה מדפיסים על ספל הקפה איתה הוא שותה את הקפה שלו בעבודה.

בת הזוג שלכם חוגגת יום הולדת 50 ובא לכם לפנק אותה עם מתנה מיוחדת, מה דעתכם לערוך עבורה ספר צילומים אישי, כזה שיחולק במספר מצומצם של עותקים רק לבני משפחה וחברים. אין ספק שזו מתנה שתיזכר לעוד הרבה זמן.

החשיבות שבמציאת התמונה המתאימה למתנה

כשמדברים על מתנה עם תמונה, הערך שלה נבנה על בסיס ההתאמה בין התמונה למתנה, ככל שתעמיקו לחשוב, לחפש ואולי אפילו לביים כך יהיה ערך מוסף גדול יותר למתנה. האלמנט היצירתי פה מאוד משמעותי. אם זו למשל מתנה משפחתית חשוב שכולם יצטלמו בה, אתם יכולים להוסיף טקסט בתמונה עצמה, לדוגמא הילדים שיחזיקו יחד שלט אבא אנחנו אוהבים אותך, אפשר למצוא תמונות ישנות כאלו שיש להן ערך סנטימנטלי ואותן תדפיסו. זה גם המקום למשחקים בפוטושופ כל עוד הם יתחברו למתנה עצמה.

תמונה לא חייבת להיות אישית במובן של פורטרט, למשל אם זה סינור מטבח, חישבו על מנה שאותה הכנתם וצלמו אותה. אתם גם יכולים לבנות קונספט למתנה ע"י שילוב של כמה מוצרים עם הדפסות. מאידך לא פחות חשוב,כמובן להתאים את המוצר לאירוע שעבורו אתם רוכשים את המתנה.

על אילו מוצרים ניתן כיום להדפיס תמונות

ככל שהטכנולוגיה מתקדמת, ניתן למצוא יותר ויותר מוצרים בהם משלבים תמונות. ההתחלה היתה עם חולצות הטי הידועות. היום העולם התקדם מאוד וניתן להזמין ספרים בכמויות קטנות כאלו שמעוצבים בדיוק על פי דרישתכם. אפילו עוגות יום הולדת ניתן לקנות היום ולהניח עליהם תמונות שהודפסו עם דיו אכיל. חוץ מזה ניתן להזמין כמעט כל מוצר טקסטיל שתחשבו עליו, לדוגמא סינור מטבח או אפילו סדינים. בתחום כלי הבית כולכם ודאי מכירים את ספלי המאג הגדולים עליהם מדפיסים תמונות. לוחות שנה הם עוד מוצר ותיק שאף פעם לא נס לחו. מעבר להדפסה עצמה, נסו לבחור מוצר איכותי.