מתנות עבודת יד

הנה דרך מהירה וזולה להשיג מתנות אישיות בעבודת יד
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
ישנם מקרים בהם אתם מחפשים מתנות עבור חברים או בני משפחה ובא לכם להפתיע, להשקיע מחשבה נוספת ואולי גם קצת יותר אנרגיות ומאמץ ולמצוא מתנה ייחודית ושונה מהמתנות השגרתיות והקלאסיות אותן אתם רגילים להביא בדרך כלל. אחת האפשרויות העומדות בפניכם למתנות ייחודיות וחד פעמיות הן מתנות עבודת יד. מתנות שהן עבודות יד הן מתנות מקוריות שרוב הסיכויים, שמקבליהם לא יתאכזבו מהן ובטח לא מהסיבה "שיש להם כבר כזה", מדובר במתנות ייחודיות ושונות.בחרו את המתנה המתאימה ביותר

ישנן מגוון רחב של מתנות אשר נעשו בעבודת יד, בין היתר: מפות, וילונות, חפצי נוי, בגדים, נעליים, מזוזות, חמסות, רהיטים, תכשיטים, פסלים ועוד מגוון רחב של אפשרויות מתוכן תוכלו לבחור את המתנה האידיאלית והמתאימה ביותר עבור אותו אדם לו אתם מחפשים מתנה. עבודות יד נחשבות למתנות יוקרתיות ואיכותיות יותר (וגם עולות בהתאם), בעיקר מסיבות כמו: זמן, תשומת הלב לפרטים הקטנים וההשקעה שנדרש מהאמן שיצר אותן.

עשו זאת בעצמכם

במידה והתברכתם בכישרון אומנותי יוצא מהכלל, או שיש לכם תחביב או שאתם הולכים לאיזה חוג אומנותי ואתם חושבים שאתם יכולים ליצור את המתנה בעצמכם, תוכלו להימנע מהליך החיפוש אחר מתנות שהן עבודת יד של אנשים אחרים ולהכין את המתנות בכוחות עצמכם ובצורה כזאת גם תחסכו כסף וגם תוסיפו ערך רגשי ואישי למתנה אותה אתם מביאים (כמובן, רק במידה ואתם בטוחים שאתם כישרוניים בתחום ולא יצא מצב שלמרות שאתם אנשים בוגרים, תביאו בסופו של דבר מאפרה מחמר שנראית כאילו הילד שלכם בן השש הכין אותה).

היכן קונים?

מה לעשות ורוב האנשים ימנעו מלהכין את המתנות בעצמם, הן מחוסר כישרון, הן מחוסר זמן והן מחוסר רצון. בדיוק בשביל זה ישנן מגוון מקומות בהן תוכלו לקנות מתנות עבודות יד של אמנים ושל אנשים שמכינים את אותן עבודת יד לפרנסתם. אז היכן ניתן למצוא עבודות יד? קודם כל, ישנן חנויות קטנות המוכרות חפצים שונים שנעשו בעבודת יד (תוכלו לחפש ברשת האינטרנט פרטים על מיקומן של חנויות אלו). ישנם שווקים שונים ברחבי הארץ בהם בין הירקות לבגדים תוכלו למצוא גם דוכנים של פריטים שנעשו בעבודת יד. ישנם ירידים שונים המתקיימים מדי פעם ופעם בהם שלל אמנים מציעים מגוון עבודות יד שהן הכינו (לדוגמא, מדרחוב נחלת בנימין וגם בחלק מהקניונים ברחבי הארץ מתקיימים מדי פעם ופעם יריד אמנים המציע מגוון רחב של דוכנים עם עבודות יד). דרך נוספת לקנות מתנות עבודת יד היא דרך רשת האינטרנט, אמנים רבים משווקים את העבודות שלהם דרך אתרי האינטרנט משלהם ומאפשרים לכם להזמין בצורה פשוטה ונוחה את עבודות היד שהכי נראות לכם מבלי כל צורך לצאת מהבית.