מתנות ספורט

מה אנחנו מגדירים תחת הקטגוריה מתנות ספורט
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
הרצון לאורח חיים בריא וספורטיבי הגדיר מחדש את תחומי הספורט והמוצרים שהם נגזרת שלהם. כיום ניתן למצוא אלפי מוצרים אותם ניתן להגדיר כמוצרי ספורט. החל משלל נעלי ספורט דרך בגדי ספורט אופנתיים ועד למוצרי ספורט ייעודיים כמו אופניים, קיאקים, משקולות ועוד. השוק ענק ומוצף במוצרים במחירים של בין עשרות שקלים ועד לעשרות רבות של אלפי שקלים כשמדובר באופניים יקרים ואיכותיים.מי ישמח לקבל מתנות כאלו?

ישנם לא מעט אנשים שישמחו לקבל מכם מתנה שהיא מוצר ספורטיבי. יחד עם זאת אין לנו ספק שהאנשים שהכי ייהנו ממתנה ספורטיבית ומאידך גם הכי תשמחו לקנות עבורם מתנה שכזאת, אלו הם האנשים שבאמת קרובים אליכם. אנחנו מתכוונים לבני ובנות זוג, ילדים, אחים ואחיות וכמובן חברים או חברות קרובים. יכולים להיות גם לא מעט אירועים בהם תשמחו להביא להם מתנה שכזאת. קודם כל אם הם פעילים באופן שוטף, ישנם הרבה מאוד מוצרים שישמחו לקבל בכל מיני מועדים ורק השמיים הם הגבול. לדוגמא אם בן הזוג שלכן רוכב על אופניים, יש המון מוצרים משלימים בתחום מבגדי רכיבה דרך קסדות ועד למדי דופק שונים. מי שעוסק באדיקות בתחום מוצא את עצמו כל הזמן רוכש גאדג'טים. בתור בני הזוג או חברים יהיה זה הך טבעי שתפנקו אותם מידי פעם, אפילו בדברים קטנים. מאידך גם כאלו שחולמים להיכנס לתחום ישמחו לקבל מוצרים שהם סוג של טריגר קטן כגון נעלי התעמלות חדשות או מהצד השני זוג אופניים משוכללים.

עולם מוצרי הספורט

כשמדובר על מוצרי ספורט, החלוקה היא לפי ענפים כשבכולם ישנם מוצרים משותפים. אין ענף שבו לא זקוקים לבגדים ונעליים מתאימות, שעוני דופק שהם גם שעונים רגילים הפכו לסמלי סטטוס וכולם משתמשים בהם. בדרך כלל כשאתם מביאים מתנה למישהו שעוסק בספורט רצוי שתתחברו לצרכים שלו גם מהצד החוויתי אישי. לדוגמא מישהו שעוסק בריצה ישמח לקבל חולצות טי עם הדפס מתאים. אתם בוודאי זוכרים את החולצה איתה רץ ביל קלינטון שהיה כתוב עליה בעברית ואותה קיבל מחולה סרטן ישראלי.

מתנות שהן חוויות

מכיוון שעולם הספורט במהותו הוא חוויתי, ישנן מתנות שהם לא מוצרים אלא חוויות, לדוגמא מתנה שהיא מנוי לחדר כושר או קורס רכיבה מתקדמת על אופניים, קיימות גם מתנות שהן טיולי ספורט, לדוגמא נסיעה לטיול אופניים בחו"ל בדרך כלל מדובר במתנות יחסית לא מאוד זולות יחד עם זאת הן מאוד משמעותיות ויכולות להוות תחליף ראוי למתנות שהן עוד מוצר שבמהרה ימצא את עצמו בתוך הארון. לעיתים שווה לשלב בין מוצר לחוויה, אם אתם רוכשים לבת הזוג שלכם מנוי לחדר כושר זה יהיה מאוד נחמד לקבל לתת לה מתנה שעון דופק בצבע אדום אופנתי כהשלמה לחוויה עצמה.