מתנות מעץ

מתנה מצויינת לאנשים שיודעים להעריך עץ
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
אז נכון שבימינו, אנחנו כבר לא צריכים ללכת ליער הקרוב לביתנו בימות החורף הקרירים ולכרות עץ בשביל שנוכל לזרוק לאח ולהתחמם, רובינו גם לא מחבקים עצים בשביל להתחבר לאדמה ובכלל לא מתעסקים ביום יום בקיומם ובמהותם של העצים, אפילו לא בזמן שהם אוכלים את ארוחת הערב על גבי שולחן המטבח העשוי מעץ מלא (מעטים האנשים שינסו לשחזר במוחם את ההיסטוריה של אותו העץ ממנו עשוי השולחן ומהיכן הגיעו שורשיו).לאנשים שיודעים להעריך איכות של עץ

אבל בכל זאת, העץ כחומר גלם תופס מקום נכבד בחיים של כולנו. העץ נמצא ברהיטים שונים בבתים של כולנו, בחלק מהצעצועים של הילדים שלנו ואפילו בדפי הנייר עליהם אנו כותבים. לכן, לא פלא שכאשר נחפש מתנות, מוצרים אשר עשויים מעץ יכולים בהחלט להוות אפשרות מעניינת למתנות ייחודיות, אטרקטיביות ומשמחות.

אנשים רבים יודעים להעריך איכות ושמים אותה בחשיבות גבוהה יותר מאשר כמות. אותם אנשים, אף נותנים לה חשיבות רבה כשהם קונים מוצרים מסוימים, הן בעבור עצמם, הן עבור ילדיהם והן כמתנות עבור בני המשפחה והחברים שלהם. במידה ואתם מחפשים מתנות עבור אנשים הנמנים על הסוג הזה, מתנות שהן עבודות יד כמו מתנות העשויות מעץ, יכולות להיות פתרון נפלא בעבורכם. תוכלו למצוא מגוון רחב של מתנות העשויות מעץ המתאימות לכל תקציב. החל מפריטים קטנים ומתנות סמליות כמו חפצי נוי וכלי מטבח דרך משחקים לילדים ועד לרהיטים כבדים ויוקרתיים (המתאימים כמתנות אופציונאליות לבעלי תקציב גבוה).

מתנות אומנותיות

מתנות מעץ יכולות להתאים עבור אלו מכם המחפשים מתנות יצירתיות ואומנותיות. ישנם אמנים רבים המתמחים בגילוף ובעבודות בעץ המציעים למכירה מגוון רחב של מתנות ייחודיות ואטרקטיביות. צתוכלו לקנות מהם מתנות מגניבות ומקוריות שיהווה מתנות מיוחדות.
לאותם אמנים, תוכלו להגיע אליהם דרך רשת האינטרנט (לחלק גדול מהם יש אתרי אינטרנט המציגים את עבודותיהם ומאפשרים אף לרכוש אותם דרך אתר האינטרנט), או לחפש אותם מציגים את מיטב עבודותיהם בשווקים ובירידים שונים. בין המתנות האומנותיות שתוכלו למצוא: לוחות לקיר, שעוני קיר מיוחדים, שלטי כניסה לחדרים ולדירות, קופסאות תכשיטים ועוד שלל מוצרים ייחודיים ומקוריים.

מתנות מעץ לילדים

ישנם משחקים ומוצרים רבים ומגוונים לילדים העשויים מעץ, בין המשחקים שתוכלו למצוא: סוסי עץ, בובות, כלי נגינה, משחקי חשיבה והגיון, פאזלים, משחקי התפתחות ועוד שלל צעצועים ומשחקים באיכות גבוהה המיועדים לילדים בגילאים השונים. מדובר במשחקים איכותיים שניתן לקנות בחנויות צעצועים רבות (ישנן גם חנויות קונספט של צעצועים מעץ) שיחזיקו זמן רב ולא יהרסו תוך מספר ימים כמו שקורה במקרים רבים עם משחקים אחרים של ילדים, שבגילאים מסוימים נוטים להרוס את הצעצועים והמשחקים שהם מקבלים תוך מספר ימים.