מתנות מודפסות

ההדפס עושה את ההבדל

תדפיס על זה

אז נכון שהפונקציונאליות של המגבת נשארת אותו הדבר והמגבת החלקה יכולה להיות לא פחות נעימה וגדולה מהמגבת הרקומה, אבל המגבת הרקומה תהיה מתנה הרבה יותר אישית ואינטימית, דברים שיהיו חשובים לרוב האנשים כשהם מקבלים מתנות, בעיקר אם מדובר במתנות מאנשים שקרובים אליהם. אין ספק שלפעמים הדפסים (או רקמות) יכולים לעשות הבדל משמעותי ביותר, בין סתם מתנה פונקציונאלית לבין מתנה אישית ואפילו נוגעת ללב.

הדפסים יכולים לתת למתנות ערך אישי ואינטימי, אלו יכולות להיות הדפסים של הקדשות או של מילים חמות עבור מקבל המתנה (אפשר גם להדפיס את הברכה עצמה על גבי המתנה) ואלו גם יכולים להיות הדפסים של תמונות, תמונות של מקבל המתנה או תמונות של מי שמביא את המתנה (במידה ומהות המתנה היא לשמש כמזכרת) ואפילו תמונות של אישיות או סלב שאותו אדם מעריץ או אוהב (בעיקר במידה ומדובר במתנה המיועדת לילדים או לנוער). אז במידה ואתם מחפשים מתנות עם ערך מעט יותר אישי, כדאי לכם לחשוב על הכיוון של מתנות מודפסות.

אז על מה אפשר להדפיס?

אם הטכנולוגיות של היום, ניתן להדפיס כמעט על הכול (גם על דברים שפעם אפילו לא העלנו על דעתנו שאפשר להדפיס עליהם). בין היתר ניתן להדפיס על מתנות למטבח כמו מגשים או תחתיות, על מפות לסלון, מצעים לחדר השינה, על ספלים, כריות, מחזיקי מפתחות, עטים, בגדים, תיקים, בקבוקי יין ואלכוהול, פאזל, פד לעכבר וכמעט על כל מוצר אחר שרק תעלו על דעתכם ויראה לכם כמתנה מוצלחת עבור אותו אדם. מה שצריך לקחת בחשבון הוא שההדפסות יהיו בטעם טוב ולא מוגזמות מדי וכמובן שצריך גם לקבל את ההחלטה מה להדפיס, האם הקדשה אישית, האם את כל הברכה או אולי דווקא תמונות.

מתנות מודפסות למגוון אירועים

ישנן מגוון סיבות בגינן תרגישו צורך להדפיס על המתנה, הדפסה יכולה להיות דרך לדוגמא, להראות אהבה לבן הזוג שלכם ולהדפיס על המתנה מילות אהבה שונות. מתנות מודפסות יכולות להיות מתנות מצוינות עבור ילדים, שישמחו מאוד לראות את התמונות שלהם על גבי כוסות או מחזיקי מפתחות, זאת גם יכולה להיות מזכרת נפלאה בעבורם לעוד כמה שנים. מתנות מודפסות הן גם דרך נפלאה להביע הומור וקלילות במתנות אותן אתם מביאים, אפשר לדוגמא, להדפיס הדפסים מצחיקים על מתנות גיוס או לחילופין על מתנות שחרור. כמובן שגם לפריט עצמו עליו בחרתם להדפיס יש ערך בכל הנושא של המתנה, אך ההדפס יכול לשנות ולתרום רבות לצורה בה המתנה תיתפס בסופו של דבר.