מתנות שוקולד

מתוק, מתוק זה טעם החיים
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
הרבה דברים נאמרו על שוקולד, על הערך התזונתי שיש בו, על הקשר בינו ובין מין (רבים סבורים שיש בכוחו של השוקולד להוות תחליף בתקופות שאותו אדם שאוכל אותו אינו פעיל מינית), על העובדה שהוא מעורר (מכיל חומרים ממריצים קפאין ותיאוברומין) ועוד עובדות ומיתוסים רבים הקשורים לשוקולד נאמרו בכל מיני מקומות ונסיבות.מי לא אוהב שוקולד?

השורה התחתונה היא העובדה שכמעט כל האנשים בכל גיל ומכל מין אוהבים שוקולד וחלק גדול מאותם אנשים אף יגדיר את השוקולד כהתמכרות שלו. למזלם של כל אוהבי השוקולד, ישנן כל כך הרבה וארציות של שוקולד, בגדלים שונים, מילויים שונים וטעמים שונים, כך שאף פעם לא ישעמם או ימאס להם מהממתק המהנה והטעים הזה.

בעקבות הפופולאריות הגדולה של השוקולד, מומצאים כל הזמן עוד ועוד מוצרים הקשורים לעולם השוקולד. כחלק מעולם השוקולד הגדול והמגוון, ישנן גם שלל מתנות שוקולד שאפשר להביא לאנשים שונים לרגל כל אירוע המצריך הבאת מתנה. מדובר במתנה שתגרום בדרך כלל לאור בעיניים ולחיוך על השפתיים (ומאוחר יותר גם לליקוק השפתיים).

מתנה לכל אירוע

מתנות שוקולד יכולות להיות מתנות שעובדים יקבלו ממעסיקיהם בחגים, שנשים יקבלו מהבעלים ביום הנישואין, שילדים יקבלו מסבא וסבתא כשהם באים לבקר, זאת גם יכולה להיות מתנת גיוס מתוקה במיוחד ובשורה התחתונה מתנות שוקולד יכולות להתאים לכל אירוע ולהינתן לכל אדם, בכל הזדמנות שהיא (אין הרבה אנשים שלא ישמחו לקבל שוקולד).

מתנות של מחשבה

ישנן מתנות שוקולד, שעולות לא יותר מכמה שקלים אך בכוחן לשמח מאוד את מקבליהם ולהעביר באמצעותן המון כוונות טובות והמון מחשבה, הנה מספר דוגמאות: בדרך חזרה מהעבודה, פתאום אתה מרגיש צורך לפנק את בת הזוג שלך, סתם ככה בלי סיבה, אתה עוצר בפיצוציה ליד הבית וקונה לה את חפיסת השוקולד שהיא הכי אוהבת, אתה יודע שהיא תבין שחשבת עליה. היום הגננת התקשרה וסיפרה שהילד שלך קיבל מכה בגן, הוא קצת בכה, אבל אחר כך נרגע והתנהג כמו גיבור אמתי. את רוצה לפנק אותו על כך שהוא התנהג כמו גיבור, אז בדרך לגן את עוצרת במכולת וקונה לו ביצת שוקולד עם הפתעה, את יודעת שאת הדמעות שלו שכבר יתביישו יחליף חיוך גדול.

מתנות מפנקות במיוחד

ישנן מגוון רחב של מתנות שוקולד, מפוארות ומעוצבות שמאוד יכול להיות שלמקבליהם יכאב הלב לאכול מהן מרוב שהן יפות ואסטטיות מראה. אלו יכולים להיות זרי שוקולד (שלל פרלינים וממתקי שוקולד אחרים מעוצבים בצורת זרים בגדלים כאלו ואחרים). זה יכול להיות שוקולדים איכותיים בתוך גביעי זכוכית יפיפיים. אלו יכולים להיות מארזים שונים הכוללים שלל מוצרים מפנקים מעולם השוקולד וזאת יכולה להיות גם בונבוניירה של שוקולד איכותי במיוחד.