מתנות לרכב

משדרגים את הנסיעה
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
עבור אנשים רבים, הרכב שלהם ממלא הרבה יותר מאמצעי להגיע ממקום למקום והם ממש מפתחים רגשות כלפי כלי הרכב שלהם. במקרים קיצוניים חלק מהאנשים אפילו יתנו לו שם או ידברו עליו.מתנות שנוסעים איתן

בעלות על כלי רכב, מסמלת אולי יותר מהכול את העצמאות והספונטניות, בא לכם באמצע הלילה לנסוע בספונטניות לטיול לילי בצפון, כנסו לרכב ועשו זאת. אתם מרגישים שהילדים שלכם דבוקים יותר מדי שעות באיזה יום שבת אחד למסך הטלוויזיה, תלבישו אותם, היכנסו לרכב וקחו אותם לשאוף אוויר. בעלות על רכב גם תורמת לתחושת הביטחון, כך שאם חס וחלילה קורה איזה אירוע לא צפוי, תוכלו במהירות להיכנס לרכב ולהגיע לבית חולים או לכל מקום אחר, אשר יעזור לכם למנוע את נזקי האירוע.

אנשים שיש בבעלותם כלי רכב ישתמשו בו ברוב המקרים מדי יום, בכדי להגיע לעבודה, להקפיץ את הילדים לבית הספר או לחוגים וכן הלאה ומבחינתם יהיה חשוב להם להרגיש כמה שיותר נוח ונעים בכלי רכב שלהם בו הם מבלים כל כך הרבה זמן. כך שאם אתם מחפשים מתנה עבור אנשים שיש בבעלותם רכב, מתנות אשר ישדרגו את השהות שלהם באותו כלי רכב יכולות להוות כמתנות מצוינות עבורם. אז איך ניתן לשדרג את השהות ברכב ואלו מתנות ניתן לקנות עבור אותם האנשים?

מתנות לרכב – מנעימים את זמן הנסיעה

כיום כמעט בכל רכב יש רדיו דיסק ובמידה ואתם מחפשים מתנה לבעלים של רכב שאין בו רדיו דיסק, כנראה שזאת המתנה הראשונה שתעלה על דעתכם (במידה ומתנה מהסוג הזה מתאימה לתקציב שלכם). בין המתנות שינעימו את הנסיעה: דיסקים עם מוזיקה אהובה על אותם הבעלים של הרכב, רמקולים משוכללים, מתאמי USB המתחבר דרך הפתח של המצית, די.וי.די ומסכים לרכב (במידה ויש לבעל הרכב ילדים) ועוד שלל מתנות וגדג'טים אשר ינעימו את זמן הנסיעה של נוסעי הרכב.

מתנות פרקטיות

אפשרות נוספת היא לקנות מתנות יותר פרקטיות עבור בעל הרכב. ישנן מגוון רחב של מתנות מהסוג הזה המתאימות לכל סוגי התקציבים. מתנות כמו: דיבורית משוכללת ופשוטה להפעלה, נרתיק משקפיים עם מגנט, ג'י פי אס (או ספר מפות לרכב, במידה והתקציב שלכם נמוך יותר), תיק לדיסקים, ארנק לרישיונות, כוס תרמית (אנשים רבים נוהגים לשתות את הקפה הראשון של הבוקר ברכב), מיני מקרר לרכב ועוד שלל מתנות שהן יותר פרקטיות ומשדרגות את חייו של הבעלים או של נוסעי הרכב.

מתנות משעשעות

במידה ואותו הבעלים של הרכב הוא אדם בעל חוש הומור תוכלו לקנות בעבורו איזו מתנה משעשעת: כמו אותה בובה של כלב המניעה את ראשה במהלך הנסיעה או איזה שלט ששמים על החלון האחורי ומביע את מה שאותו נהג חושב על אלו שנוסעים מאחוריו או כל מתנה משעשעת והומוריסטית אחרת.