מתנות לבית

מתנות לבית – שדרגו את המבצר
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
רוב האנשים יזדהו עם המשפט "ביתנו הוא מבצרנו". הבית שלנו יהיה המקום בו נרגיש הכי בטוחים, הכי חופשיים, הכי בנוח, המקום שיכיל ויקבל אותנו בכל מצב ובכל מקרה שלא יהיה, המקום בו האנשים החשובים ביותר בחיינו מתגוררים אתנו.

מהסיבות הללו אנשים רוצים להרגיש הכי נוח שרק אפשר בבית שלהם ועושים כל שאפשר בכדי שהוא יהיה מצויד בצורה הטובה ביותר ויספק להם את הנוחות לה הם מצפים ממנו.במידה ואתם מחפשים רעיון למתנה עבור אדם כלשהו (בלי כוונה מיוחדת מאחורי אותה המתנה כמו, מתנה שתהיה אישית או מתנה שתהיה מרגשת, או מתנה שתצהיר על רגשות כלשהם), מתנות לבית של אותו אדם, תמיד יכולות להיות אופציה טובה בעבורכם. מדובר בקטגוריה של מתנות עם המון אפשרויות, כל שתצטרכו לעשות זה לחשוב מה אותו אדם צריך (או יותר נכון מה חסר בבית שלו) או פשוט ללכת ולבחור מתנות לבית שתמיד אפשר לקבל עוד מהן… (תמונות, מפות, פרטי נוי וכן הלאה).

מתנות שהוא צריך

במידה ומדובר באדם קרוב עבורו אתם מחפשים מתנות לבית, כדאי קודם כל לנסות ולהשקיע מחשבה ולענות על שאלות כמו: מה אותו אדם צריך בבית שלו? מה חסר לו בבית שיכול לשדרג את השהות שם? או לחילופין, מה הוא ישמח לקבל? במידה ויש לכם את התשובות לשאלו הללו או לפחות לאחת מהן, אז קניית המתנה תהיה עבורכם הליך קל ופשוט (אלא אם כן התשובות שקיבלתן יהיו לפריטים שהעלות שלהן היא הרבה מעבר לתקציב שחשבת עליו). במידה ואתם לא מצליחים להגיע לתשובה חד משמעית, או פשוט חושבים שהבית של אותו אדם מאובזר עם כל מה שצריך ואפילו מעבר לזה, נסו להיות מקוריים ויצירתיים ולחשוב על איזה גדג'ט ייחודי לבית או איזה פסל או תמונה ייחודית לקישוט הבית (תמיד אפשר לשדרג את המראה של הבית, כמובן כדאי לחשוב על הטעם של האנשים המתגוררים בבית כשבוחרים מתנות מהסוג הזה).

כשרוצים לצאת ידי חובה

מה לעשות שבמקרים מסוימים תמצאו את עצמכם מחפשים מתנות, שהן יותר יציאה מידי חובה. למשל, במידה והוזמנתם לארוחת ערב של חברים לא ממש קרובים ולא ממש נעים לכם לבוא בידיים ריקות ומצד שני, גם לא תתחילו לשבור את הראש במחשבה על מתנה וגם לא בהכרח תרצו להוציא סכומים גבוהים מדי של כסף ברכישה של אותה מתנה. במקרים כאלו תוכלו להביא מתנות כמו: ברכת הבית או איזו חמסה יפה, מפה לשולחן הסלון, סלסילה עם פירות מפלסטיק, עציץ או כל מתנה אחרת לבית שתוציא אותנו מידי חובה (לאנשים רבים יש ארון שלם עם מתנות בסגנון הזה שהם קיבלו ולא השתמשו בהם ובסיטואציות כאלו הם מה שנקרא "מעבירים את זה הלאה").