מתנה לטיסה

לפני שטס חבר שלי קניתי לו מתנה שכל אישה צריכה להכיר
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
אז בן או בת הזוג שלכם עומדים לעלות על טיסה לחו"ל. בתור עובדים של חברת הייטק, הם רגילים לעשות את זה לא מעט, גם לא מעט פעמים הם התלוננו באוזניכם על הטיסות המשעממות וכמה פעמים אפשר כבר לראות את אותו הסרט במטוס שלא לדבר על חוסר אהדתם למזון המהונדס ותעשייתי. בא לכם לפנק אותם ולהפתיע אותם עם מתנה לטיסה הבאה שלכם. במאמר קצר זה ננסה לעזור לכם עם כמה רעיונות למתנות לטיסות.טיסות קצרות לעומת טיסות ארוכות

כשאתם חושבים על מתנות לטיסות, אתם חייבים להפריד בין טיסות ארוכות לטיסות קצרות ובינוניות, ככל שהטיסה יותר קצרה כך למתנה יהיה יותר ערך רגשי ופחות מעשי, אלא אם מדובר בסדרה של טיסות המשך. כשמדובר על טיסה של 10 שעות פלוס, נניח טיסה לארה"ב, אתם ממש חייבים לחשוב על פתרון שהוא מעשי ויוכל לעזור להעביר את הזמן.

מתנה אישית

כשאנחנו מדברים מתנה אישית כוונתנו למתנה שקשורה למערכת היחסים האינטימית שבינכם לדוגמא ספר תמונות שערכתם במיוחד עבורם מאלו שרוכשים באינטרנט, הרעיון הוא שבשעות הטיסה כשהם לגמרי עם עצמם, יהיה להם את הזמן לעבור עליו לבד. אפשרות נוספת היא לערוך עבורם סרט שמורכב מכל מיני קטעים מהאינטרנט, את הסרט הם יוכלו לראות בלפטופ בזמן הטיסה.

מתנה שעוזרת להעביר את זמן הטיסה

ככל שהטיסה יותר ארוכה כך גם יותר קשה להעביר אותה מבלי להשתעמם, יש שני סוגים של נוסעים, כאלו שמסוגלים לקחת ביד ספר ופשוט לחסל אותו בטיסה ארוכה, לטיפוסים מעוררי הקנאה הללו המציאו את "ספרי הטיסה". אם בני או בנות הזוג שלכם כאלו, החיים שלכם ממש דבש וכל מה שאתם צריכים לעשות כשבא לכם לפנק אותם, זה להיכנס לאחת מחנויות הספרים ולרכוש עבורם את ספר הטיסה הכי חדש שיצא, אתם יכולים להפוך את זה לנוהל ולהפוך ולהיות עבורם הספרנית שלפני הטיסה. זו גם ההזדמנות לקחת את ההקדשה האישית צעד אחד קדימה ולהפוך אותה להרגל לפני כל טיסה, בייחוד עם מדובר בתדירות גדולה. עכשיו השאלה היותר מסובכת מה עושים עם אלו שלא מסוגלים לקרוא ספר, עבורם אפשר לארגן אוספי דיוידי ואופציה נוספת לרכוש עבורם משחקי מחשבה, מאלו שעוזרים להעביר את הזמן.

מתנה שתהפוך להם את הטיסה ליותר נוחה

הז'אנר האחרון של המתנות הוא מאלו שפשוט הופכים את הטיסה לקצת יותר נוחה, זה יכול להתחיל בקרם לחות שייתן תחושה יותר נעימה אחרי כמה שעות טיסה באוויר מדוחס ויבש. כריות, כיסויי עיניים, שמיכות אישיות, או בעצם תחת המילה הכללית, אביזרים של מחלקת עסקים. רק שבשונה ממנה, תמצאו את המוצרים האיכותיים ביותר, אלו שנותנים תחושה אישית ולא של עוד מוצר מתועש שבא באריזה של אחת מחברות התעופה.

טיסה נעימה