אלבום מתנה

רגעים קסומים של נוסטלגיה
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
תמונות מצולמות מהוות את המזכרות המשמעותיות ביותר מזמנים שונים ומרגעים קסומים בחיים שלנו. אין כמעט אדם שלא אוהב מדי תקופה ותקופה, לשקוע באלבומי תמונות מפעם ולרחף לתוך מקום קסום של נוסטלגיה רחוקה.המתנה המושלמת

אם עד לפני שנים לא רבות, היה נהוג לצלם תמונות רק באירועים ספציפיים (בכל זאת לא הרבה אנשים היו מסתובבים עם מצלמה לכל מקום ומחכים שיזדמנו לרגע קסום בשביל לתעד אותו). אם פעם היינו צריכים לקנות פילם, לחכות עד שהוא יתמלא בתמונות ורק אז לגשת לחנות צילום לפתח אותם (עם תקווה ששום תמונה לא נשרפה לנו בדרך). היום חווית הצילום הפכה להיות הרבה יותר זמינה וידידותית, לרוב האנשים יש מצלמה במכשיר הסוללרי כך יוצא המצלמה תמיד עליהם והם יכולים לתעד כל רגע קסום אליו הם מזדמנים, גם קבלת התמונות הפכה להיות הרבה יותר פשוטה וקלה, חיבור פשוט של המצלמה הדיגיטאלית או המכשיר הסוללרי למחשב יכולה לתת את התוצאות בין רגע ועוד מאפשר לעצב ולשנות את התמונות.

מהסיבות הללו, לא פלא שכיום אלבום מתנה, הפך להיות פופולארי יותר מאשר בעבר, לאנשים יש את הכלים להכין אלבום יפה ומעוצב, גם במידה והם לא ניחנו בכישורים אומנותיים יוצאי דופן.

אלבום מתנה – למה הכוונה?

מחפשים מתנה מקורית ואישית ליום הולדת של ההורים, ליום נישואין של ההורים, ליום הולדת של אחד האחים, למסיבת הגיוס של אח החברים או לכל אדם אחר שבא לכם להשקיע בו באופן מיוחד? אלבום מתנה יכול להיות המתנה שתענה על כל הצרכים שלכם, מדובר גם במתנה אישית ומקורית וגם במתנה בעלת ערך רגשי עבור המקבל אותה.

אז אלו תמונות לשים שם?

תוכלו לקבץ תמונות של אותו אדם אשר חוגג את האירוע מכל מיני תקופות ושנים ולעצב את האלבום בצורה ייחודית ויפה, כך שהוא לא יוכל לעצור את התרגשותו אל מול המתנה.
במידה ומדובר באדם שיש לכם היסטוריה משותפת כמו בן משפחה, בן או בת זוג או חבר טוב, תוכלו לקבץ תמונות משותפות שלכם מזמנים שונים ולהפוך את המתנה להיות הרבה יותר אישית. באמצעות תוכנות פשוטות לשימוש במחשב תוכלו לעצב את האלבום בצורה בה תבחרו ותהיה לכם אף את האפשרות גם לשלב כיתוב באלבום.

איך מזמינים את זה?

גם במידה ואתם לא ממש בקיאים בתוכנת הפוטושופ או בתוכנות גרפיות אחרות שיכולות לעזור לכם לעצב אלבום או תמונות, תוכלו לעשות זאת בצורה פשוטה. יש אתרי אינטרנט אשר מציעים לכם את השירותים של הזמנת אלבום מתנה. הם מאפשרים לכם לעצב את האלבום ולסדר את התמונות בצורה שאתם רוצים והם גם יהיו אלו שישלחו לכם את האלבום מוכן ומעוצב. ישנם גם אתרים העובדים עם מעצבי אלבומים מקצועיים, באתר תוכלו לראות כל מיני דוגמאות וטמפלטים מעוצבים של אלבומים ומהם תוכלו לבחור את האלבום שהכי נראה לכם.