מתנות אהבה

על אהבה, מתנות ומה שביניהן
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
מיד נגיע לרשימת מתנות האהבה המוצלחות ביותר, אבל תרשו לנו קודם רגע של הרהור פילוסופי על מהות האהבה: אחת השאלות שמעסיקות סופרים, משוררים וגם כמובן אנשים רבים ברחבי העולם, היא מהי אהבה.לתת באהבה

מהו אותו הרגש הנפלא וגם הכואב לעיתים, שבלעדיו אנחנו לא יכולים (ולפעמים גם איתו…). לאהבה כמו לאהבה, יש פנים רבות – אהבה של גבר לאישה, אהבה של אמא לילד, אהבה בין חברות… כל אלו הם "סוגים" של אהבה אבל בעצם, מקורה של האהבה הוא אחד ועל זה חכמים יגידו, שכשאוהבים אז פשוט יודעים. אחת מצורות הביטוי השכיחות של אהבה, היא בעצם הנתינה, בעצם הרצון להעניק משהו מיוחד למושא האהבה שלנו. אז בין החיבוקים, הנשיקות, המכתבים וגם המילים, קבלו כמה מתנות אהבה ייחודיות ומקסימות, במיוחד לאלו שאותם אנחנו אוהבים יותר מהכול:

מתנות אהבה שבינו לבינה

אם אתם רוצים לקנות לאהוב או לאהובה שלכם מתנות אהבה מיוחדות ומקוריות, חשבו על מתנות הכוללות בראש וראשונה בילוי משותף, אשר יהווה גם חוויה רגעית מקסימה וגם זיכרון מתוק לשנים רבות. אלו הן מתנות כמו: שיעורי סלסה זוגיים, שיעורים בריקודים סלוניים או ריקודי עם, טיול סוסים רומנטי, שייט או טיסה בשמי הארץ, טיסה בכדור פורח, צילום זוגי רומנטי בעזרת צלם מקצועי, פורטרט של שניכם (תוכלו לשלב בציור קומיקס או קריקטורות ובכך ליצור מתנה שהיא גם אוהבת וגם מצחיקה), הקלטת דואט או שיר זוגי, מופע קסמים פרטי, ארוחת שף אישית בביתכם או במסעדה וגם שלל מתנות כמו מצעי מיטה עליהם הדפסות של שניכם או של דמויות רומנטיות אחרות, ספלים או צלחות בהמשך לאותו הרעיון, חלוקי אמבטיה תואמים, מגבות רכות ועליהן רקמת שמותיכם וגם נעלי בית מפנקות ותואמות.

מתנות אהבה במשפחה

מתנות אהבה מוזכרות לרוב בהקשרים זוגיים או חבריים, אבל מה עם מתנות אהבה לאח או לאחות? ומה עם מתנות אהבה לסבא או לסבתא? הנה מתנות אהבה מוצלחות ומשפחתיות במיוחד, נתחיל עם מתנות לאחים – בלי לדעת מהו גילם המדויק של האחים שלכם, אנחנו יודעים להמליץ על מתנות הקשורות למוסיקה. למשל נגני MP חדישים, ערכת דיסקים אהובים, יציאה משותפת להופעת מוסיקה איכותית וגם רמקולים טובים או מערכות סטריאו. ומה עם הדור השלישי? לאלו תוכלו לקנות מתנות כמו כרטיסים להצגה, להופעת מחול או לסרט, שלל הרצאות בנושאי היסטוריה, תרבות או בריאות. זכרו שתמיד, אבל תמיד, בילוי משפחתי הכולל ייצוג מורחב שלכם, הוא מתנה מרגשת ומיוחדת.

מתנות אהבה לחברים

משפחה לא בוחרים, אבל חברים כן… ולכן מתנות נפלאות במיוחד לחברים יכולות להיות מתנות כמו בגדים איכותיים, אביזרי אופנה שווים או ספרים בהתאם לתחומי העניין של החבר או החברה וגם: פעילויות ספורט ואקסטרים לאמיצים כמו שיעורי צלילה, גלישה או צניחה, רכישת כרטיסיה לחוגים כמו יוגה, אומנויות לחימה או שחייה, רכישת מגוון אביזרי ספורט בהתאם לענף הספורט האהוב על מקבלי המתנה, הפקת קליפ מרגש הכולל ברכות ואיחולים, יציאה משותפת לפיקניק, קומזיץ או כל אירוע מסיבתי שמח אחר.