מתנות רומנטיות

מתנות רומנטיות משתייכות לסוג מתנות שמאוד כיף לקבל אותן ולדעת שבן הזוג שלכם חשב עליכם כשהוא קנה אותן. אבל, גם לא פחות כיף לתת אותן ולזכות לראות את המבט המאושר על פניו של בן זוגכם האהוב בזמן שהוא מקבל את המתנה.
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
לשמחת כולם, ישנן שפע של הזדמנויות לפנק את בן או בת הזוג במתנות רומנטיות: יום האהבה על פי היהדות, וולטיין דיי, יום השנה להיכרות של בני הזוג או יום הנישואין שלהם, חגים, יום ההולדת שלו ויום ההולדת שלה וכמובן, יש גם את כל שאר הימים בשנה שחלקם יכולים להיות ימים בהם בלי סיבה מיוחדת מתחשק לכם לפנק את בן בת הזוג ולהפתיע אותו או אותה במתנה רומנטית.מתנות רומנטיות – לכל אחד יש דרך אחרת להביע אהבה

קצת קשה להכניס מתנות רומנטיות לתוך קטגוריה מסוימת של מתנות הכוללת מוצרים או חפצים מסוימים או לקטגוריה של מתנות יקרות יותר או פחות. כי מה שבעצם הופך את המתנות אותן תביאו לבני הזוג שלכם לרומנטיות היא הסיבה, הכוונה ו/או המחשבה שמאחורי הבאת המתנה.

אז נכון, שבדרך כלל כאשר תחשבו על מתנות רומנטיות, העולם האסוציאטיבי ייקח את רובכם למקום של סופי שבוע רומנטיים, ספא זוגי, פרחים ועוד כל מיני מתנות שמטרתן תהיה בעיקר לפנק את המקבל ולהראות לו שחושבים עליו ואוהבים אותו. אבל, גם מתנות שהן מעט יותר פונקציונאליות, יכולות להיחשב למתנות רומנטיות, בעיקר אם האנשים שהביאו אותן לבני הזוג שלהם השקיעו בהן המון מחשבה ותשומת לב ועבורם זאת הדרך להביע אהבה.

למחיר המתנות אין חשיבות

חלק מהקסם בהבאת מתנות רומנטיות הוא שהן לא חייבות להיות יקרות או מנקרות עיניים בכדי להביע משמעות. מתנות רומנטיות יכולות להיות גם מתנות שעלו לכם רק כמה שקלים בודדים, לדוגמא: אם תביא לה ורד עטוף בנייר צלופן סתם כי בא לך להראות לה שאתה אוהב אותה או אם את תביאי לו את השוקולד שהוא הכי אוהב כי חשבת עליו באותו היום ורצית לפנק אותו, אלו יכולות להיות מתנות לא פחות שוות מתנות הרבה יותר יקרות אך אם הרבה פחות כוונה.

איזו מתנה רומנטית להביא?

אם אתם יודעים שאתם רוצים להביא לבן או בת הזוג שלכם מתנה רומנטית אבל מתלבטים איזו מתנה רומנטית לקנות עבורם, כדאי שתשאלו את עצמכם מספר שאלות, שהתשובות עליהן יוכלו לעזור לכם להגיע להחלטה. שאלות כמו: מהו סכום הכסף אותו אתם מעוניינים להוציא עבור אותה מתנה? מה בן או בת הזוג שלכם הכי ישמחו לקבל? האם בא לכם להביא להם מתנה שימושית או סתם משהו מפנק? האם אתם רוצים להיות שותפים למתנה או להביא להם מתנה שתשמש רק אותם? אחרי שתענו לעצמכם את התשובות לשאלות הללו, התשובה או לפחות הכיוון לתשובה לשאלה, איזו מתנה אתם הולכם להביא להם תצוץ לה ואם אתם מרגישים שאתם מסתבכים, תזכרו שהכי חשוב במתנה הזאת היא העובדה שאתם קונים אותה מאהבה.

הנה 10 רעיונות מקוריים למתנה רומנטית

  1. יום כיף בספא
  2. סופשבוע בצימר
  3. ארוחה רומנטית במסעדת פאר
  4. פיקניק בפארק
  5. תכשיטים
  6. שוקולד
  7. יין
  8. סדנה כלשהי
  9. להכין ארוחה בבית
  10. טיול לחו"ל