מתנות לשבועות

שבועות חג של הרבה לבן וגבינות

חג הקציר הגיע ועימו המתנות

בחיק הטבע או במפגשים שהם על טהרת אוכל חלבי. בדומה לחגים אחרים גם בשבועות כשאתם נוסעים להתארח אצל קרובי משפחה, נהוג להביא מתנה שגם היא יותר סמלית יחסית נגיד לפסח. או ראש השנה. במאמר תמציתי זה ניתן לכם כמה כיוונים למתנות לשבועות.

אילו מתנות שקשורות בגבינות אתם יכולים לקנות

שבועות הוא חג של חלב וביכורים, בשנים האחרונות הוא יותר ויותר נצרב כחג של גבינות. אם מזכירים אותן, אחת הסיבות היא העובדה שבעשרים שנה האחרונות הפכה ישראל למיני מעצמה של גבינות. אם פעם כשדברתם על גבינה, חשבתם על קוטג', גבינה לבנה ושיא התחכום הייתה גבינה צהובה עם חורים, היום כשמדובר בגבינות אתם חושבים על גבינות בוטיק בשלל טעמים מה שהופך את שולחן החג לכזה שמלא בגבינות בטעמים ומרקמים שונים ומאידך מגדיל את ההזדמנויות שלכם לקנות מתנות, מאריזת מתנה מלאה בגבינות מכל הסוגים, דרך כלי אכסון לגבינות, סכינים מיוחדים לחיתוך גבינות ועד לספרים על מתכוני גבינות.

הצבע הלבן כבסיס לחשיבה על מתנות לשבועות

יש לנו חג לבן אחד, שבועות. לבן הוא צבע מרכזי כשמדובר בעיצוב, הוא מסמל ניקיון, פשטות, שקט מצד שני לבן הוא גם צבע שמסמל חגיגיות. סביב הצבע הנפלא הזה יש עולם שלם של מתנות כולן בגוונים של לבן. קל גם מאוד להביא מתנות מקוריות שמבוססות על לבן. לכן כשאתם חושבים על מתנה לשבועות על תחשבו פעמיים ולכו על מתנה שכולה הצבע לבן. הינה כמה רעיונות למתנות שכאלו. קודם כל כלים לשולחן, יש סטים בטווח גדול של מחירים ורק השמיים הם הגבול. פמוטים לבנים מעץ צבוע או ממתכת צבועה, מפות שולחן לבנות, כשמדובר על כלי קרמיקה יוקרתיים, יש אינספור ווריאציות על הלבן. בכל חנות הכי קטנה ואקזוטית תוכלו למצוא מתנות מקוריות שמבוססות על הצבע הלבן לדוגמא כדי מתכת לבנים של פעם מהם היו מוזגים מים.

מתנות סמליות לשבועות

שבועות הוא חג קליל ולכן כשאתם חושבים על מתנות לקרובים, אתם פשוט יכולים לקנות סדרה שלמה של מתנות קטנות וסמליות שבהחלט יספקו את הצורך שלכם בלהביא מתנות. אלו יכולים להיות מגשי גבינות שהמחשבה בהם תוקדש לסידור ולבחירה של הצלחות לחילופין אתם יכולים להסתפק במתנות סמליות שמתחברות לצבע הלבן שהוא מאוד מרכזי בשבועות. לדוגמא נרות ריחניים גדולים לבנים או לחילופין פרחים לבנים גדולים באגרטל מתאים, נגיד כלות.

שבועות הוא החג שהכי קל לקנות בו מתנות ובשונה מחגים אחרים, פשוט תזרמו עם האפשרויות שעומדות לפניכם.