מתנות לראש השנה לילדים

ההבדל המהותי שבין מתנות ראש השנה לילדים למתנות למבוגרים
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
כמו בעוד חגים אחרים אתם נדרשים לקנות מתנות גם בראש השנה. סוגי המתנות והתקציב עבורן תלוי ביכולות הכספיות שלכן אבל גם באנשים להם תרכשו את המתנות. כשמדובר במבוגרים ברכישה יש משהו רציונאלי כזה שאפשר לחשוב עליה. לעומת זאת כשמדובר במתנה לילדים כמעט בל הגילאים, יש צורך לפגוע בול ברצון של הילד.אז מה קונים לילדים לחג?

זה ממש לא נעים לקבל מן פרצוף עקום אחרי שהשקעתם ממיטב כספכם בקניה של מתנה. מצד שני כשקונים מתנה לילדים אין צורך בלהיות מאוד מקוריים. מספיק שתדעו לכוון לצרכים שלהם ולמה נחשב בנקודת הזמן הספציפית.

האם ניתן ליצור חיבור בין ראש השנה למתנה לילדים בהיבט הנושאי

ישנה שאלה מעניינת, אם ניתן לחבר בין מתנה לראש השנה כנושא. פעם בגדים חדשים לראש השנה נחשבו למתנה נאה, כיום כל עוד הילדים חילוניים, ראש השנה הוא עוד תירוץ נפלא לצורך קנייה של מתנה מדליקה ומפתיעה.

מתנות לילדים הן עניין של מגדר וגיל

כשאומרים ילדים, ישנו טווח גילאים בו טיב המתנות שונה לחלוטין, אין דינו של ילד בן 12 לילד בן 7. לשניהם דרישות שונות לחלוטין. אותו העניין בהתפלגות למגדרים. באותה המידה שלנשים וגברים רוכשים מתנות שונות, כך העניין עם בנים ובנות. בשורה תחתונה אתם חייבים להבין היטב עבור מי אתם רוכשים את המתנה על מנת לקלוע למטרה.

לפני שרוכשים מתנה לילדים רצוי לעשות תחקיר קצר

כאשר אתם רוכשים מתנה לבן או לבת שלכם, החיים יחסית פשוטים. סביר להניח שהם ידעו להביע את רצונם זמן רב עוד לפני שתקנו את המתנה. הם מריחים מרחוק את הזמנים בהם יקבלו מתנה. מאידך כאשר אתם עומדים לקנות מתנה לבן של חבר או אח, רצוי שתתחקרו את המבוגר האחראי לגביו רצונותיו של הילד. ככל שמערכת היחסים שלכם עם האבא או אמא קרובים יותר כך יקל עליכם להתכוונן לתקציב שמתאים לכם. כל זאת מהסיבה הפשוטה, שסביר להניח שלא יציעו מתנה יקרה, כזאת שתביך אתכם ותגרום לכם להתחמק מרכישתה עקב עניין של מחיר.

באינטרנט תוכלו לקבל רעיונות למתנות שוות

כמו כמעט בכל תחום אחר, מתנות לילדים מתחילים לחפש באינטרנט. יש המוני אתרי מכירות בהם תוכלו למצוא מתנות מכל סוג שהוא. העניין בחיפוש המתנות מבוסס על שתי סיבות עיקריות: הראשונה הניסיון למצוא מתנה מקורית וייחודית. אם אתם על תקן של דודים, מתאים לכם מאוד להיות הדודים האהובים. לכן תשקיעו מאמץ וחפשו את הצעצוע הכי שווה כזה שעדיין לא הגיע לארץ. מסתבר שבשנת 2011 ישנם די הרבה צעצועים שנמכרים באמזון אבל עדיין לא הגיעו לישראל. נקודה שנייה ולא פחות מהותית קשורה במחיר של המתנה. ישנם פערי מחירים בין מוצרים בארה"ב בעיקר ומוצרים בישראל. אתם בקלות יכולים לצאת גדולים עם רכישה מוצלחת של משחק או צעצוע אותו מצאתם באמזון, יחד עם זאת הרכישה לא תהיה ממש כבדה בכיס. יחד עם זאת קחו בחשבון את עלויות המשלוח לארץ ונסו לבדוק אם לא תהיה בעיה לעבור את המכס בגלל הצעצוע הספציפי.