מתנות מקוריות ליום האהבה

מתנות מקוריות ליום האהבה כמתן ביטוי לאינטימיות והאהבה עצמה
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
כשמדובר על יום שכולו מתנה אחת גדולה, יום האהבה הוא היום ותענוג שהמציאו אותו. החיים הם דבר אינטנסיבי ומזל שמישהו היכן שהוא חשב על הפאוזה המרעננת הזאת.מתנות מקוריות זוגיות

במתנה יכול להיות מתן ביטוי לאהבה גדולה ואינטימיות. או סתם מתן ביטוי לכיס עמוק. איך בעצם מעצימים את מתן הביטוי לאהבה גם כשהכיס הוא מאוד עמוק? והיכן יש יותר אתגר, מתן ביטוי לאהבה שהכיס ממש אבל ממש רדוד? המחשבה על המתנה, התכנון, הפרטים הקטנים, הניואנסים הם אלו שיוצרים את החוויה ואת כמות האהבה ששופעת ממנה. במאמר זה נתקוף את עניין המתנות המיוחדות כמעט מכל זווית אפשרית.

אחת השאלות הראשונות שאתם צריכים לשאול את עצמכם, אתם מתכוונים לרכוש מתנה לבת הזוג או מתנה משותפת שתיתן ביטוי לאהבה משותפת. לדוגמא תנור שפים מאוד יקר אם שניכם אוהבים לבשל ביחד. אין הרבה תחומים משותפים בהם יש ביטוי לאינטימיות כמו בישול והכנת ארוחות ביחד. סוג של עבודת צוות נטו.

מתנות מקוריות שהן מתנה לבן או בת הזוג

מתנות משותפות הן משהו די נדיר למרות עולם הזוגיות המודרני. יותר מקובל להביא מתנה לבן ובת הזוג. עכשיו נשאלת השאלה מהי בעצם מתנה מקורית? איפה מוצאים אותה? קודם כל כשמדובר במתנה מקורית אנחנו מתכוונים לכזאת שגורמת אצל הצד השני לחיוך גדול של הפתעה, התפעמות, שמחה, אתם רוצים לשמוע את משפט הווואו למרחוק. מתנה מקורית היא כזאת שיש בה טוויסט על נושא ידוע. לדוגמא תכשיט אבל כזה שלא דומה לאחרים. צבעים שונים, חומרים לא שגרתיים. מתנה מקורית יכולה להיות קשורה בנושא שבחיים לא חשבתם עליו. לדוגמא כפפות נהיגה מעור משובח. מן מוצר רטרו שמעלה חיוך.

מתנות מקוריות קטנות ליום האהבה

מתנות ליום האהבה יכולות להיות תמהיל, מצד אחד המתנה הגדולה והיותר שגרתית. מאידך מתנה מקורית קטנה ליד. החיבור הזה יכול ליצור את התמהיל האידיאלי בין מציאות ואסקפיזם, בין תכליתיות להפתעה, חישבו על שעון כמתנה עיקרית ולצידה, פריט קטן ומקורי מאחת החנויות בשוק הפשפשים.

מתנות מקוריות שהן חוויה לבן או בת הזוג

לפני שאתם רוכשים מתנה מקורית חישבו גם על מתנות שהם חוויה, למען האמת יותר קל למצוא מתנות שהן חוויות מקוריות. יש היום מגוון עצום של פעילויות שהן חלק מהמושג מתנות מקוריות. מסוגים אקזוטיים של טיפולים אלטרנטיביים, דרך סדנאות בישול כמעט מכל ז'אנר, נסיעות לחו"ל. למען האמת שכנראה שאפשר לתת הרבה יותר בקלות מתנה שהיא חוויה מיוחדת. כנראה שחוויה כזאת תגרום לאושר יותר גדול.

מתנות מקוריות שהן חוויה משותפת

חוויות יכול להיות לבד, מאידך חוויות יכולות להיות מבוססת על שיתוף. הכי טוב זה למצוא את התמהיל הנכון, כזה שיש בו גם חוויות משותפות אבל גם מתן מקום לחוויה של הלבד. לדוגמא שבוע של סדנת בישול משותפת, אבל לא להגיע בתור זוג. האמת היא שחוויות משותפות או חוויות לבד הן נגזרת של חיי הנישואים ואיזה מקום תתנו ליום האהבה כטריגר לפיתוח של חוויות משותפות נוספות, כאשלו שיתרמו לחיי הנישאים שלכם.