מתנות לחג האהבה

תכשיטים, קליפ אהבה ועוד מתנות לחג האהבה
יפעת הר-נבו
יפעת הר-נבו
אין הרבה ימים במהלך השנה בהם למילה אהבה ניתן לתת ביטוי כל כך מרוכז ואינטימי כמו בחג האהבה. כאשר אתם במערכת זוגיות, במיוחד ארוכה, נניח נישואים עם שני ילדים, משכנתא על הראש, עבודה מלחיצה. אתם חייבים לעצמכם ולבן או בת הזוג, לקחת את היום הזה ולנצל אותו עד הסוף. קבלו את חג האהבה כיום שכולו מתנה. במאמר זה ניתן לכם כמה רעיונות למתנות לחג האהבה.אז מה לקנות לחג האהבה?

מתנה קלאסית: תכשיטים לבת הזוג כי יהלומים הם ידידיה הטובים ביותר של האישה

יש לא מעט נשים שרק מחכות לחג האהבה כדי להעשיר את אוסף התכשיטים שלהן. אין הרבה מתנות קלאסיות שיכולות להחמיא לאישה כמו תכשיט נוצץ עטור יהלומים. במקרה הזה כעומק הכיס מגוון האפשרויות שעומדות בפניכם. לא תמיד צריך להיות מקורי, אם אתם חושבים שזו האהבה של בת הזוג שלכם פשוט לכו על זה.

מתנה קלאסית: שעון לגבר, סמל סטטוס נצחי

אם נשים אוהבות תכשיטים, אצל גברים השעון נחשב לסמל סטטוס. ולכן חג האהבה הוא יום מצוין לצורך רכישת שעון ממותג נחשב. אתם יכולים לגשת ביחד לחנות. לה תרכשו תכשיט ועבורכם תרכשו שעון של מותג שוויצרי מוכר.

אוסף גדול של ספרי ילדות משומשים, המתנה הכי נוסטלגית

אם אתם בעניין של נוסטלגיה, ספרי ילדות הם מקור נרחב לזיכרונות על תקופה תמימה שנשכחה, תארו לעצמכם שאתם מצליחים לאתר בחנויות של ספרי יד שנייה, ספרים מתקופת הילדות שלכם. תארו לכם שאתם גם מצליחים לארוז הכול במין אריזה מיוחדת וחגיגית. אין ספק שזו מתנה מקורית אבל כזאת שדורשת הרבה הכנה מראש, לעיתים הכנה של חודשים רבים מראש לפני חג האהבה. מאידך יש פה הזדמנות לחוויה עצומה וחד פעמית.

כרטיס אשראי רק לבזבוזים ביום האהבה, שחיתות לשמה

אפשר להזמין כרטיס פרי פייד שבו מטעינים מראש סכום כספי ידוע מראש. כשמדובר בסכום של כמה מאות שקלים זה לא ממש מעניין, מאידך אם אתם מזמינים לאהובת ליבכם כרטיס שמאחוריו עומדים אלפי שקלים זו יכולה להיות חוויה מרגשת, מן סוג של שחיתות אולטימטיבית של פעם בשנה. חשוב שהכרטיס יגיע ארוז כמו מתנה, אולי אפילו בארנק יעודי. שליח מיוחד של חברת האשראי ישלים לגמרי את החוויה.

קורס סקיפרים או רישיון טיס, חוויה חד פעמית

אופציה נוספת למתנה בחג האהבה יכולה להיות כרוכה ברכישת חוויה חד פעמית גדולה. זה יכול להיות קורס סקיפרים, רישיון טייס או קורס צלילה. במקרה שכזה אתם צריכים להתאים בין המאווים של בן או בת הזוג מול התקציב אותו אתם יכולים להרשות לעצמכם להוציא על מתנה ביום האהבה.

סדנת בישול משותפת באיטליה – תענוג צרוף וחוויה בלתי נשכחת

מתנה שהיא חוויה יכולה גם להיות משותפת. כאשר אתם עומדים להזמין חוויה, שיקלו חוויה שיש בה מהשיתופיות, כזאת שתתרום ותעמיק את הזוגיות. לדוגמא סדנת בישול איטלקי בטוסקנה, או קורס צלילה משותף באילת שכולל גם סוף שבוע מפנק בבית מלון.

מתנות לחג האהבה שהן היום עצמו

המתנה לחג האהבה יכולה להתבטא ביום עצמו. החל מארוחת בוקר מפנקת, סיבוב בשוק, סרט ביומית, מסג' או ספא, ארוחת ערב במסעדה שווה ולילה במלון.