מתנות לחג המולד

הופכים את חג המולד לאירוע שאף אחד לא רוצה לפספס
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
חג המולד נחשב לחג הכי חשוב בנצרות. הוא נחגג ב25 לדצמבר מידי שנה, על פי המסורת זהו יום הולדתו של ישו. אין ספור שירים, סיפורים וסרטים נכתבו על חג המולד. מתקיים בו שילוב ייחודי של צבעוניות מופלאה, אווירה של חורף שכן חג המולד נחגג בשיאו של החורף לפחות בחצי הכדור הצפוני. האסוציאציה של שלג יחד עם הנוצצים בעץ האשוח מאוד מוכרת. יחד כמובן עם הדמות של האיש המבוגר עם הזקן הלבן.חג המולד – החג הכי חשוב לנוצרים

חג המולד בישראל

גם בישראל חוגגים את חג המולד. אירוע מסורתי היא מיסת חג המולד בבית לחם. שמועברת בשידור חי לכל העולם. כמו כן בגלל העלייה הרוסית, הפך החג ליותר מקובל גם על רקע סמיכותו לחנוכה מבחינת תאריכים.

משלוחי חג המולד לחו"ל

ישנם הרבה ישראלים שיש להם עניין רב במשלוח של מתנות לחו"ל עקב משפחה, חברים או קולגות לעבודה. בשנים האחרונות עם התפתחות עולם ההייטק, נרשמה התעוררות גדולה בתחום. הרבה מהנדסים ואנשי פיתוח ישראלים עובדים עם קולגות ברחבי העולם. ולכן זה יהיה הך טבעי שבחג המולד הם ישלחו מתנות מעבר לים. מדובר על מתנות שיש בהם סממנים ישראלים. הכי מקובל לשלוח פירות למינם כגון פרי הדר, צנצנות דבש או אריזות מתנה של שמן זית. אופציה נוספת הם משלוחים של איקונות דתיות כגון צלבים שעשויים מחומרים מקומיים כדוגמת עצי זית.

מתנות של חג המולד בארץ

אם הוזמנתם לחגוג את חג המולד רצוי שתזכרו, זהו חג של מתנות, כולם מביאים לכולם, כך שראוי לא להביא רק מתנה למארחת אלא לעוד משתתפים. אלו יכולות להיות גם מתנות סמליות אבל חשוב שהן יהיו ארוזות כמו שצריך. בחג המולד יש חשיבות גדולה לאסתטיקה, הסרטים הצבעוניים, ניירות הצלופן, הקופסאות הגדולות כולם הם חלק מהריטואל הנפלא של חג המולד.

מתנות מיוחדות לחג המולד

כשמדובר במתנות מיוחדות לחג המולד הכול כמעט מותר ורק עומק הכיס הוא שמגביל אתכם. אם זו מתנה לחברה, חישבו על כותנת לילה מסאטן, או לגברים פיג'מה איכותית. בכלל מתנות שיש בהן סממנים לאינטימיות יעברו טוב בחג המולד. מתנות שאתן יודעים כי אנשים רוצים אותם. זה לא חג של טלביזית 42 אינטש. אתם חייבים ללכת על משהו אישי אפילו אם רק סמלי כדוגמת כוס קפה אישית גדולה או כובע עם חותמת אישית, גם טי שרט אם כתובת או איור משעשע יכולה להיות מתנה אישית חביבה. דוגמא נוספת למתנות לחג המולד אלו כל מיני גאדג'טים למטבח מפותחנים מיוחדים דרך סכיני שף, גם מתנות עם הומור יכולות להיות מצוינות עבור חג המולד.