מתנות סקסיות לגבר

תחתונים אכילים, נר חם לגוף ועוד רעיונות מקוריים וסקסיים למתנות

כבר ליטפתם דגים בשיעור צלילה בפסח, כבר נתפס לכם הגב על הערסל החדש שקנית לו בשנה שעברה והפלייסטיישן החדש שהוא ממש רצה בלי סיבה כבר עומד לו כדייר מן השורה באמצע הסלון. אז מה באמת תקני לו השנה? אנחנו מציעים לך לחזור אל המקום הבטוח, המהנה והמצליח תמיד – מתנות סקסיות.

שיעורים וסדנאות סקסיות

סדנאות רבות יכולות להעניק לכם חוויה סקסית ולוהטת במיוחד, כמו: סדנת טנטרה, סדנת סקס (פרטית או קבוצתית) או סדנת העצמה זוגית. גם סדנאות שאינן קשורות בקשר ישיר לסקס יכולות להיות לוהטות במיוחד כמו סדנה להכנת סושי, סדנה לפיסול או לציור, שיעור צילום (בעירום אם את ממש מתעקשת), שיעור פרטי בצרפתית/איטלקית/ספרדית וגם שיעורי ריקוד מדליקים כמו סלסה או טנגו.

משחקים ואביזרים סקסיים

וכאן אנחנו מדברים על עולם שלם של משחקים סקסיים חמים ביותר: שלל משחקי קלפים ומשימות כמו משחקי "קמה סוטרה", אמת או חובה לזוג, משחקי "משחק מקדים", משחקי פנטזיות, משחקים לרביעייה (אם יש לכם זוג חברים טובים בעניין), משחקים הכוללים משימות סקסיות לשבוע (תוכלו להתחלק בהן כמובן), חידונים סקסיים וכמובן של אביזרים סקסיים כמו אביזרי מין לסוגיהם, סרטים (איכותיים!) למבוגרים בלבד, שלל בגדים תחתונים בשבילך או בשבילו, אזיקים, סט קשירה (איכותי!) ועוד. מתחיל להיות לנו חם אז אנחנו עוברים לקטגוריה הבאה…

הדפסות סקסיות

כאן תוכלי לקחת למעשה כל פריט כיד הדמיון ולהדפיס עליו תמונות או משפטים סקסיים. תוכלי להדפיס תמונה סקסית שלך (או תמונה של שתי בחורות אם את אמיצה) על מגוון חולצות, תחתונים, סינרי מטבח ואפילו על תכשיטים. רעיון מוצלח במיוחד הוא להדפיס תמונות – שלכם או לא, לפי בחירתך, על מצעי המיטה שלכם. תוכלי להדפיס תמונות של זוג עירום, זוג ביישן, זוג לפני (נו, את יודעת לפני מה) או זוג אחרי. קיימות כיום מבחר חנויות ברחבי הארץ וגם באינטרנט שמציעות הדפסות איכותיות מהסוג הזה ואלו, יוכלו גם לתת לך רעיונות מקוריים נוספים שיתאימו לכם.

שאר "נגיעות" סקסיות

תוכלי לשלב אלמנטים סקסיים בעוד מבחר מתנות שגרתיות או במהלך פעולות יומיומיות פשוטות כמו: צילום סקסי במיוחד שלך אותו תשלחי לגבר שלך באמצע היום למייל או לטלפון, שיחת סקס טלפוני ככה סתם באמצע היום (רצוי לוודא לפני שאת לא על דיבורית או רמקול), צילום סרטון וידיאו סקסי של שניכם וצילום תמונות סקסיות איכותיות שתשמרו עליהן טוב אחר כך. רעיונות נוספים: טיול סקסי לאורך הים (שאנחנו יודעים איך הוא יתחיל אבל אנחנו לא יודעים איך הוא ייגמר), פיקניק כזה בדיוק בטבע וגם טיול הכולל לינה באוהל (קטן בבקשה). תוכלי גם פשוט להפתיע את הגבר שלך באמצע ביום – במשרד או בבית – עם מצב רוח סקסי במיוחד וכמובן עם סט החזיה והתחתונים החדש שהוא בדיוק קנה לך… ההצלחה מובטחת.