מתנות מיוחדות לגבר

המדריך המלא לקניית המתנות הכי מיוחדות לגבר
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
בין אם מקבל המתנה עליו אנחנו מדברים הוא בן הזוג, אח, אבא או חבר קרוב שלכם, אתם וודאי רוצים לקנות לו מתנה מיוחדת ובעלת ערך, מתנה שתשמח וגם תפתיע אותו. ובכן, קניית מתנה מיוחדת היא בהחלט גם משימה מיוחדת... תנו לנו לעזור לכם ולהציג בפניכם את מדריך המתנות הגדול למתנות הכי שוות לגברים.המתנות הכי מיוחדות לגבר הכי מיוחד שלך

מתנות טיפוח, בריאות ויופי

אל תהיו מופתעים כי הבטחנו מתנות מיוחדות… ואנחנו רוצים לקיים את ההבטחה. לכן, אם הגבר שעבורו אתם קונים את המתנה חובב טיפוח ופינוקים, תוכלו לקנות לו למשל שלל מכשירי עיסוי ביתיים כמו מכשיר עיסוי לרגליים, מושב עיסוי לרכב או לכורסא הביתית, כריות עיסוי שיאצו לגב, מכשיר עיסוי לראש, נעלי בית שהן בעצם נעלי טיפול רפלקסולוגיות, מבחר ערכות גילוח בעיצובים מיוחדים (רטרו, מודרני ועוד), ערכת מניקור ייעודית לגברים וגם קוצץ שיער איכותי. בנוסף, תוכלו לקנות לו מכונות גילוח בעיצובים שונים כמו מכונת גילוח קומפקטית וכמובן, תוכלו לקנות עבורו מגוון שוברים לטיפולים מיוחדים כמו עיסויים באבנים חמות, עיסויים בארבע ידיים, טיפול אמיץ בחמם הטורקי ועוד.

אביזרי עישון

אנחנו לא רוצים חלילה לעודד את תופעת העישון, אבל העובדה היא שאנשים רבים הם חובבי עישון ולכן מגוון אביזרי עישון איכותיים עשויים להתאים להם. אלו הם למשל: מאפרות ייחודיות במבחר עיצובים (עיצובים מהודרים לצד עיצובים מצחיקים כמו מאפרה משתעלת, מאפרה מדברת ועוד), מקטרות ואביזרים נלווים אליהן כמו טבק או מצת מהודר, סיגרים איכותיים של מותגים מובילים ואביזרים מתאימים כמו קוצצי סיגרים מעוצבים ולמתקדמים ממש – מיכלי אחסון לסיגרים הכוללים קופסאות לחות להגנה על הסיגרים לפני העישון.

אלכוהול

נפתח בגילוי נאות: אנחנו אוהבים אלכוהול. אלכוהול במינון הנכון ובטעם טוב הוא פשוט תוספת נפלאה לכל אירוע, בילוי או סתם ערב נעים בבית. מתנות מיוחדות הקשורות לאלכוהול יכולות להיות מתנות כמו פותחנים ייחודיים לבקבוקי יין, מעמדים מעוצבים לבקבוקים הכוללים כוסות מהודרות, כוסות שוטים יפות, ערכה ביתית להכנת בירות כולל תערובות ייעודיות, בר משקאות שולחני וגם, מבחר סדנאות או הרצאות בנושאי יין או אלכוהול, טיול ביקב אותנטי, שובר פתוח לרכישת מוצרים בחנות אלכוהול איכותית והכנת מעין ערכה אישית הכוללת למשל מספר בקבוקי בירה מאזורים שונים בעולם או מספר יינות מובילים סביב אותו הרעיון.

אופנה

אם אתם שואלים מה הקשר, אנחנו שוב מזכירים לכם שבמתנות מיוחדות עסקנו… מתנות מיוחדות יכולות בהחלט להיות מתנות אופנתיות כמו: תיקים איכותיים ומעוצבים למחשב הנייד, ללימודים או לעבודה, מכתביות מנהלים מעור, ארנק או ארנק נסיעות, שעוני יד (כאן האפשרויות הן טובות ורבות, תוכלו לקנות שעוני יד במגוון סגנונות כמו שעונים מהודרים, שעונים מעור, שעונים ספורטיביים כמו שעוני צלילה ועוד). כמובן, גם פריטי אופנה של מעצבים מובילים או רשתות מוכרות ואהובות יכולות להיות מתנות נפלאות – חגורות שוות, חליפות, עניבות (יוקרתיות, מצחיקות ועוד), נעלי עור, נעלי ספורט לריצה או הליכה ושאר בגדים שווים על פי הטעם והתקציב שלכם.