מתנות מגניבות לגבר

מתנות מגניבות לגברים מגניבים
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
אז נכון שאפשר לקנות לגבר שלנו השנה מתנות רציניות ומכובדות, מרגשות ומשמעותיות, אבל למה? השנה אנחנו מזמינים אתכם לצאת מהקופסא, להפתיע ולהצחיק עם מבחר מתנות מגניבות שיעלו חיוך גם על פניו של הגבר הרציני ביותר. אז הנה לפניכם, כל המתנות הכי מגניבות לגברים הכי מגניבים שלנומתנות סקס מגניבות

נתחיל עם קטגוריית הסקס, פשוט כי אנחנו יודעים שהמתנות תחת הקטגוריה הזו הן מתנות מוצלחות תמיד. אלו יכולות להיות מתנות מגניבות וקלילות כמו: דיסק הפעלה לעיסוי טנטרה (או פשוט שיעור טנטרה אישי או קבוצתי), סינר מטבח סקסי עם דמות נשית יפה, אזיקי משחק, כרית עיסוי לאמבטיה, סט מצעים ועליו מבחר הדפסות אישיות של תמונות זוגיות, פעמון אהבה, משטחים לעכבר בעיצובים סקסיים, שעון מעורר אורגזמה, שלל משחקי סקס זוגיים כמו משחקי קלפים, חידונים, לוח משימות ועוד.

מתנות מוסיקה מגניבות

אם הגבר שעבורו אתם מחפשים את המתנות הכי מגניבות אוהב מוסיקה ואפילו מנגן בעצמו, תוכלו לקנות לו מתנות כמו מיקרופון לקריוקי, פסנתר נייד מתקפל, רמקול נייד שהוא גם רדיו, נגןMP3 דיגיטאלי קורא USB, רמקול מרקד במבחר עיצובים, רמקולי בלוטוס ניידים, כורסא מתנפחת עם רמקולים או כרית עיסוי לצוואר עם רמקולים, מקלות תיפוף אלקטרוניים, כפפות פסנתר מנגנות, נגני מוסיקה בצורות שונות כמו בצורת כרטיס אשראי, רמקול עם מיקרופון ומצלמה מובנים, פאוץ' רמקולים לאופניים, או פשוט זוג כרטיסים להופעת מוסיקה איכותית.

מתנות מצחיקות ומגניבות

אלו הן באמת מתנות קטנות ומפתיעות, שעשויות להתחבב במהרה גם על הגברים הקשוחים שבינינו, כמו למשל מסטיק מחשמל, עט מחשמל, כובע פחיות, שעון מעורר משתולל או שעון מעורר עם נגינת תרנגולים, מחליט החלטות דיגיטאלי, מתקן להכנת ביצה במיקרוגל, תופסן מברשת שיניים, טלפונים לבית או למשרד במגוון עיצובים מדליקים כמו המבורגר, אישה ועוד, מזלג ספגטי מסתובב, לוכד חרקים וג'וקים, אקדח מחשמל עם לייזר ופנס, משחק דוקים ענקיים, מאתר מפתחות בשריקה, מעמדי רובוט מהלכים למלח ופלפל, ערכת משחק מיני גולף לשירותים, אקדח מצית, משטחי קרח בצורת שוטים וגם תוכי מדבר (לא אמיתי, אל תדאגו).

משחקים מגניבים

המתנות היותר מגניבות ומהנות שתמצאו הן מתנות משחקים שונות ואהובות בכל גיל. למשל, משחקי קלפים, שחמט או שש בש, שולחנות משחק לבית או למשרד כמו מיני גולף, סנוקר, כדורסל או כדורגל, לוחות משחק איכותיים כמו מונופול, משחקי שתייה סולמות וגנבים או משחק שתייה כדורסל, מפת שולחן פוקר או מזוודת פוקר מלאה, שולחן פוקר עגול, מערבב קלפים מקצועי, משחקי עץ שונים ומרתקים, שולחן הוקי אוויר נייד, לוח קליעה למטרה עם צלילים וניקודים, משחקי טלוויזיה וירטואליים, ערכות משחקים לפלייסטיישן או ל – Wii, מבחר מכוניות מרוץ, רכבות, עפיפונים, מטוסים וטיסנים להרכבה, אופנועים או מכוניות בשלט רחוק ואפילו, סל כדורסל לתלייה בחצר, במשרד או בבית הוא מתנה נהדרת תמיד.