מתנות לגבר ליום הולדת

מתנות (לגברים!) שאוהבים לקבל ליום ההולדת
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
נהוג לחשוב שגברים לא עושים "עניין" מיום ההולדת שלהם. לפעמים יש תחושה שבעוד אנחנו הנשים מחכות שבועות ליום ההולדת שלנו שיגיע, מתכננות, מצפות ומנסות לנחש מהי המתנה שנקבל השנה, הגברים, איך נאמר – קצת יותר אדישים לעניין.

תרשו לנו לערער על האמונה הזו ולהאמין שכל אחד, בכל מין ובכל גיל, תמיד ישמח לקבל מתנות יפות ליום ההולדת שלו, מתנות שיראו לו כמה האנשים שסביבו אוהבים אותו ורוצים בטובתו. אז עבור כל הגברים האדישים וגם הנלהבים,הנה המתנות שגברים פשוט אוהבים לקבל

"פיצ'פקס"

לא רק שאנחנו אמיצים מספיק כדי להניח שכל הגברים ישמחו לקבל מתנות יום הולדת שוות, אנחנו בכלל מתפרעים ומתחילים עם מתנות "פיצ'פקס" קטנות ומדליקות. אלו הן מתנות כמו משקפיים עם תאורה לקריאה בחושך, זכוכית מגדלת לתלייה על הצוואר, משקפי טייסים לזיהוי "עוקבים", ערכת ניהול עצבים לשעות קשות, עט שהוא גם מצלמת וידיאו, פותחן בקבוקים מגנטי או "גונח", ראש טוש מחליף צבעים וגם מושב כזה בדיוק לאסלה, שעון רדיו לשירותים או לאמבטיה, שעון מעורר משתולל וגם מתקן מדליק למזיגת אלכוהול.

אלקטרוניקה

מתנות "אלקטרוניות" שגברים עשויים לאהוב ולעשות בהן שימוש תדיר הן מתנות כמו משחקי סודוקו אלקטרוניים, מאתר מפתחות אלחוטי, מאתר מפתחות בשריקה, מד אלכוהול דיגיטאלי, נגני מוסיקה, נגני מוסיקה עם קשיות לשתיית מים, עטי לייזר למצגות, מצית נטענת בחיבור USB, מכשירי ניווט לרכב ולשטח, DVD נייד עם מסך מסתובב, אוזניות אלחוטיות לטלוויזיה ולמחשב, מצלמה איכותית או מצלמת וידיאו, פנסים "למקצוענים", מעמד למסגרת תמונות דיגיטאליות וגם מקרן נייד עם חיבור למחשב.

משרד

אם גבר היום הולדת מבלה כמות שעות בלתי מבוטלת במשרד, הנה המתנות המתאימות בשבילו: מיני גולף שולחני למשרד, מיני כדורגל, מאוורר שולחני בצורת פרח או בעיצובים אחרים, משענת ספרים מתקפלת, שעון דיגיטאלי לקיר או לשולחן, שעון סולארי, מעצור מטיל זהב לדלת, ערכת מצלמות אבטחה, שחמט מהודר מקרמיקה, מחשבון ענק מעוצב, דיבורית מנהלים אוניברסאלית, גלובוס בר משקאות, מעמד מגנטי לתמונות או תזכירים, פלטת חימום לקפה, מקציף חלב, סט ספלי קפה מעוצבים או כאלו עם תמונות משפחתיות, לוח מגנטי מחיק, מגרסה בחיבור USB, מכונת מסטיקים שולחנית, לוח קליעה למטרה, סט עטי סיליקון מגנטיים, טלסקופים בעיצוב עתיק, וגם מנורות קריאה יפות, כריות נוי או צמחים לשדרוג האווירה הכללית.

סלולר

קשה לדמיין איך היה נראה העולם שלנו בלי המכשירים הסלולאריים ותאמינו או לא, אנשים מסוימים כבר לא יכולים לדמיין איך היה נראה העולם שלנו בלי אביזרי סלולר חדישים ומדליקים. אז לכל חובבי הסלולר והגאדג'טים יתאימו מתנות כמו: פנקס לכרטיס Sim, מתלה לטלפון סלולארי, רמקולים למחשב, אוזניות בלוטוס במבחר עיצובים, מטען חירום לטלפון, נרתיקי ספורט לאייפון, מטען סולארי נייד, ג'ויסטיק לאייפון 4, מחזיק מפתחות USB לאייפון, תיק עם מטען סולארי להטענת הנייד, מטען לחיבור מצת הרכב או המחשב ועוד.