מתנות לגבר בן 50

מתנות נפלאות ויותר לגבר בן 50
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
חוגגים לאבא יום הולדת 50? אולי לבעל, לבן זוג, לאח או לחבר קרוב? אז אתם וודאי תוהים מה כבר אפשר לקנות לגבר שמחליף קידומת מכובדת שכזו... גבר שכבר ראה דבר אחד או שנים בחייו, גבר שכבר אימץ לעצמו את ההרגלים שלו, צבר לעצמו את החפצים האהובים שלו וגיבש לעצמו את התחביבים ותחומי העניין הייחודיים שלו.אז תרשו לנו לקבל על עצמנו את האתגר המורכב ולנסות לעזור לכם למצוא את המתנה המושלמת לגבר בן 50. קבלו את רשימת המתנות הכי מקוריות, מרגשות, מפתיעות וגם מצחיקות, לבחירתכם.

עיצוב

נתחיל עם כל מה שלא ברור מאליו – מתנות מעוצבות ומיוחדות הן מתנות "שמעבר", מתנות קטנות כגדולות שישדרגו כל בית, חדר עבודה או משרד והן: לוח הודעות מגנטי עגול, פסלון שחקני מטקות, שעון קיר שהוא מפת הארץ/העיר או בכל עיצוב אחר, מחזיק נשלף לכרטיסי ביקור, מתקן לקיסמי שיניים בשלל דמויות ועיצובים, כיסוי מעוצב למחשב הנייד, מדבקות קיר יפות, כריות נוי למשרד, תמונה דיגיטאלית שלכם או של מקבל המתנה, מעמדים ייחודיים לספרים, ארנק מהודר, לוח שנה מעוצב עם שילוב אלמנטים אישיים מכם (תמונות, ברכות ועוד) וגם כיסוי איכותי לדרכון, אם מקבל המתנה מרבה לנסוע לחו"ל.

קפה ואלכוהול

גברים רבים חובבי קפה איכותי ולפחות חלקם חובבי אלכוהול, על כל האביזרים הנלווים לעניין. לכן מתנות מתאימות במיוחד יהיו מתנות כמו: מכונת קפה (למשקיעים שביניכם), מקינטה, מקציף חלב לבית או למשרד, סט ספלי שתייה או קפה מעוצבים, מכונת בירה ביתית ושלל תערובות בירה (כהות או בהירות) מתאימות למכונה, מחמם קפה ומפצל USB, מגשי קרח בצורת שוטים, פותחני בקבוקים במבחר עיצובים (למשל, פותחן מגנטי לתלייה על המקרר) וגם מתנות "גדולות" יותר כמו סדנאות קפה ויין, סיור וטעימות באחד מיקבי הארץ המצוינים וגם בקבוק אלכוהול איכותי במיוחד שהוא מתנה משמחת (לבב אנוש כמובן).

מוסיקה

אם מקבל המתנה בן ה – 50 הוא חובב מוסיקה, תוכלו לרכוש לו מתנות כמו דיסקים אהובים או חדשים,DVD של הופעות המוסיקה והאמנים החביבים עליו, כרטיסים להופעת מוסיקה שווה, כרטיסים לאופרה או מנוי למספר הופעות, רמקולים חדישים, מערכת סאונד לבית או לרכב, נגני MP3 או נגנים חדישים יותר בהתאם לתקציב שלכם, ספרי שירה וגם ספרי תווים, אם מקבל המתנה מנגן על כלי נגינה כלשהו.

טבע

בכל גיל ובכל עונה, יציאה לטבע היא פשוט נהדרת. אז אם מקבל המתנה הוא חובב טבע וגם אם אתם חושבים שבגילו כדאי שהוא יכיר טוב יותר את שבילי ישראל, תוכלו לקנות לו מתנות כמו אוהל משוכלל, ערכת קפה או אוכל ייעודית לטיולים, ספרי מפות, ספרי היסטוריה וגיאוגרפיה, ערסל מפנק, שולחן פיקניק נייד, כיסאות שטח נוחים במיוחד, מכשירי ניווט, מצפנים או פנסים איכותיים. תוכלו גם לרכוש עבורו טיול מאורגן בנוסף לשוברים עבור שלל פעילויות כמו רכיבה על סוסים, נהיגה על טרקטורונים, שייט ואפילו קפיצת בנג'י, אם מקבל המתנה יאהב לדעתכם את הרעיון האמיץ.