מתנות אקסטרים לגבר

בואו לפצח את אתגר קניית המתנה – עם מתנה שהיא אתגר!

לגבר שאוהב לחיות על הקצה

כיום, קיימות בארץ חברות רבות המתמחות במתנות אקסטרים ובאמצעותן, תוכלו להעניק לגבר שעבורו אתם קונים את המתנה, חוויה מלהיבה, ייחודית ובטוחה. בין אם מקבל המתנה הוא חובב אקסטרים ותיק ומושבע ובין אם הוא רק החל את צעדיו אל תוך העולם המופלא הזה, הנה כמה רעיונות אמיצים, לאמיצים בלבד:

מתנות אקסטרים בשטח

וכשאנחנו אומרים שטח, אנחנו מתכוונים למתנות הקשורות בנהיגה, גלגלים ומה שביניהם: נהיגה ספורטיבית, נהיגה במסלולי מרוצים (על מכוניות מרוץ כמובן), שיעורי נהיגה במגוון סגנונות, טיול ג'יפים, טיול אופנועים (או שיעורי אופנועים למתחילים), נהיגה על טרקטורונים, קורס החלקות מקצועי (קראתם נכון), שיעורי סקייטבורד או רולרבליידס וטיולי אופניים מקצועיים במסלולים, בשטח, בלילה ועוד.

מתנות אקסטרים באוויר ובים

כאמור, מרכזי אקסטרים רבים מציעים שלל חוויות מאתגרות במיוחד בדרגות קושי שונות. אלו, מציעים מגוון שיעורים וקורסים כמו – שיעורי גלישה, שיט, צלילה (צלילה בעומקים שונים על פי רמת הצולל, צלילת לילה ועוד), שיעורי טיסה, טיסה רומנטית, מצנחי רחיפה, צניחה חופשית, קפיצות בנג'י, קארטינג, פיינטבול ושאר פעילויות ימיות (קיאקים, אופנועי ים ועוד).

ציוד אקסטרים

בתחום ציוד האקסטרים עומדות לפניכם מספר אפשרויות. ראשית, תוכלו לקנות את הציוד העיקרי לביצוע פעילויות האקסטרים והדבר תלוי בעיקר ברצון וביכולת שלכם להשקיע במתנה. אם תבחרו לקנות ציוד שכזה, תוכלו לקנות – גלשן רוח, אופניים, סקייטבורד או רולרבליידס, משקולות, חבלי ספורט מקצועיים ועוד. אפשרות שנייה, היא לרכוש שלל אביזרים נלווים לתחום ספורט האקסטרים שבו מתעניין הגבר עבורו אתם רוכשים את המתנה:

ציוד סקי וסנובורד

אם בחובבי הספורט הלבן עסקנו, הנה לכם כמה רעיונות לציוד סקי – נעלי גלישה, מגלשיים, מקלות, תיקים ייעודיים מתאימים, ביגוד סקי חם, כפפות, משקפת ועוד.

ציוד צלילה

חליפות צלילה ארוכות או קצרות (לחורף או לקיץ), מסיכות צלילה ושחייה, שנורקלים, נעלי צלילה, שעוני צלילה, מסיכות סנפירים, מצפנים, וסתים, מדי לחץ ועומק, מאזנים, כפפות ועוד.

ציוד אופניים

אוכפים שווים, צמיגים מקצועיים, פנסים, נעלי רכיבה, מיגונים שונים, תיקי רכיבה ומנשאי מים, קסדות במבחר צבעים, עיצובים ואיכויות וכמובן, ביגוד רכיבה מקצועי.

אביזרי ספורט נוספים

בהתאם לענף הספורט החביב על מקבל המתנה, תוכלו לקנות שלל אביזרים איכותיים ומקצועיים כיד הדמיון. למשל, מכשירי כושר לסוגיהם, נעלי ספורט (הליכה, ריצה, רכיבה ועוד), ביגוד ריצה, ביגוד שחייה, משקפי שחייה, גלשן שחייה או כובעי שחייה, אביזרים לטניס כמו מחבטים, ביגוד טניס (לבן!), תיקי טניס, אביזרי סקווש, חליפות כדורסל או כדורגל וכמובן כדורים מתאימים.

ועוד קצת מתנות ספורטיביות אם הגבר עבורו אתם קונים את המתנה חובב ספורט אקסטרים אבל "מרחוק", תוכלו לקנות לו מגוון מתנות ומזכרות הקשורות לנושא, כמו צעיפים או מדים של קבוצת הספורט האהובה עליו, תמונות שחקנים אהודים, מבחר פריטים כמו שעונים הכוללים הדפסים של הרכבי הספורט האהובים עליו או פשוט גביעי ספורט ומדליות שיראו לו שהוא באמת – מספר 1.