מתנה לאהוב

רעיון נהדר למתנה לאהוב - קליפ אישי

מתנה לאהוב – כל זמן הוא זמן טוב

כמה פעמים עברתן ליד חנות שמצאה חן ואמרתם לעצמכן נכנס ונקנה מתנה לאהוב ליבנו, כמה פעמים נכנסתן סתם כך ופשוט קניתם, פעם זה היה משהו קטן ושולי, פעם אחרת נכנסתם וקניתן משהו משמעותי ויקר אחר, פעם נוספת זו הייתה חולצת טישרט שווה כי בדיוק הקודמת שאהב נקרעה או הוכתמה בכביסה, העיקרון נורא פשוט, לאהוב קונים מתנה בכל הזדמנות, מתי שיוצא, מתי שרוצים, והאמת שאם הוא באמת אהוב אמיתי כזה שחושבים עליו כמעט כל הזמן, תמיד אבל ממש תמיד רוצים לקנות לו משהו. במאמר זה נזכיר לכן כמה סיטואציות בהן אתן ממש חייבות לקנות לו מתנה.

מתנה ליום הולדת

אם יש תאריך שממש אסור לפספס אותו זו כמובן היום הולדת, תאריך שחייב להיות חרוט על ליבכן, ואין ספק שהוא גם כזה, כל שנה אתן חושבות מה תעשו לו ביום הולדת, איך תפנקו אותו, מה תהיה ההפתעה של השנה, כשמדובר ביום החשוב הזה, אתן חייבות להקדיש המון מחשבה לכל מה שמסביב. זו לא המתנה עצמה שכמה שתהיה מושקעת, סביר להניח שתהיה מוגבלת כספית. כל הטקס שקשור ביום הזה, המון פרטים קטנים. החל מההשכמה המשותפת, ארוחת בוקר או סתם כוס קפה מושקעת במיוחד, ריח טוב באוטו לפני העבודה, סקס קטן, טלפון באמצע העבודה, מתנה עם שליח. תסתכלו על היום הולדת כיום של הפתעות. ייתכן שהמתנה עצמה תהיה שגרתית יחסית אבל הזיכרון שקשור בפרטים הקטנים שמסביב הוא שייצרב בסוף. מישהו חכם כבר אמר שחוויות הופכות אתכן ליותר מאושרות.

מתנה אחרי קידום בעבודה

אם ישנה הזדמנות נוספת ומשמעותית למתנה היא ביום שבו קיבל הודעה על קידום בעבודה, האהוב שלכם עובד קשה, אחת הסיבות שהוא עושה זאת היא כדי להתקדם בעבודה, כל קידום כזה כרוך גם בפיצוי כספי שגם אתן נהנות ממנו. כאשר מדובר במתנה על רקע קידום אישי בעבודה יכולות להיות שתי אפשרויות מתאימות, הראשונה מתנה שהיא נטו פינוק שגם יכול להיות קשור למעמד החדש, מן סמל סטטוס אישי כדוגמת שעון של מותג ידוע או לחילופין עט נחשבת. אם לאהוב ליבכן הדברים האלו לא עושים כלום. חפשו חוויה שהוא יכול להתחבר אליה, למשל קורס צניחה חופשית או קורס סקיפרים. כשמדובר במתנה יותר סמלית חישבו על ספר טוב שיכול להוות מקור השראה.

סתם מתנה ביום של חול

האמת היא שיש עוד הרבה מועדים רשמיים בהם אתן קונות מתנה לאהוב, יחד עם זאת אנחנו חושבים שסתם מתנה של יום חול הכי חשובה, קודם כל היא מגיעה בדרך כלל כהפתעה וזה כבר עושה אותה מהנה במיוחד. חוץ מזה היא אחד הדברים שעוזרים לכן לתחזק מערכת יחסים זוגית שחיי היום יום שוחקים אותה. בעצם כל מתנה באשר היא טובה בהזדמנות שכזאת. החל מחולצת טי שרט, דרך גאדג'ט קטן, לדוגמא כיסוי לאיפון. מתנה שיש בה הומור בייחוד אחרי שבוע קשה יכולה להעלות חיוך קטן וזה כבר שווה הכל.

עוד מתנות לאהוב

  • כרית שכתוב עליה "אנחנו מחוברים" עם ציור רומנטי: כרית כזאת אפשר להכין לבד או להדפיס בבית דפוס. התוצאה מרגשת מאוד ומחברת את הזיכרון של היום המיוחד לחיי היום יום.
  • צנצנת ממתקים או שוקולד – בצנצנת זו אפשר לארגן אוסף של שוקולדים מרירים איכותיים. כל פעם שמישהו מהאהובים מוציא שוקולד הוא צריך להכניס פתק במקום עם משהו שהוא אוהב בשני.
  • פוסטר או תמונה מוגדלת של בני הזוג – תמונה מוגדלת באיכות מעולה ועל קנבס יוצרת רושם מדהים. אפשר לערוך תמונה קיימת בפוטושופ כך שהיא תיראה מיסטית. 4
  • שובר אהבה – מתנה לאהוב זו היא מאוד מיוחדת. היא שובר שהאוהב יכול לפדות מתי שיתחשק לו, בתמונה למעשה אהבה כמו הכנת ארוחה או מסאז'.
  • צעצוע משרדי – גם צעצוע משרדי או אביזר לפלאפון יכול להזכיר לאהוב או לאהובה שאוהבים אותם.
  • טיסה בכדור פורח – אין דבר רומנטי לאהוב יותר מטיסה בכדור פורח
  • שרשרת הכוללת קלף של סונטה רומנטית של שייקספיר
  • משחק לוח הכולל משחקים רומנטיים לנאהבים – מעולה בשביל פלפול מחדש של חדר המיטות. במשחקים יש משחקי דמויות של שוטר ופושעת, כבאי אש שמציל אישה ועוד.
  • גלובוס שכתוב עליו אני אוהב אותך
  • לוח חצים לקבלת החלטות