מתנות לחבר חצי שנה

6 מתנות מקסימות לחגוג 6 חודשים
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
אם את רוצה להעניק לחבר שלך מתנה שתהיה יפה, מקורית וגם מצחיקה ורלוונטית, חשבי על הגימיק הבא: קני לו מתנה שהיא בעצם 6 מתנות ייחודיות כשכל אחת מהן מסמלת את כל אחד מחודשי החברות.את המתנות תוכלי להכניס לארגז ארוז ועטוף או להחביא אותן במקומות שונים בבית. לדוגמא: בין ספרי הספרייה הניחי את ספר המתנה הארוז, בין כלי המטבח את ספלי הקפה החדשים, בין מגבות האמבטיה את המגבות העטופות ועוד. תוכלי לשדרג את העניין וליצור מעין חידון או לוח משימות כאשר כל משימה תוביל למציאת המתנה. חוץ מאלו, תוכלי פשוט למסגר 6 תמונות שלכם, לקנות מנוי ל – 6 הצגות שוות, ללכת לאכול במסעדה איכותית ארוחה של 6 מנות ועוד.

מתנות מלב אל לב

אלו יכולות להיות מתנות שאת בעצמך יצרת/ציירת/כתבת/צילמת או מתנות שעוצבו על פי דרישתך. למשל, אלבום ובו תמונות של שניכם אשר מנציחות חוויות וזיכרונות מיוחדים, חולצות, גרביים, מגבות או נעלי בית ועל אלו לרקום את שמותיכם, כרטיסי ביקור לאוהבים (תוכלי להדפיס כמה כרטיסי ביקור עם שמו של החבר שלך כאשר בכל כרטיס כתוב משפט אישי ממך), תמונה ממוסגרת של שניכם במגוון צבעים ואפקטים ועוד. אם את רוצה לרגש באמת עם מתנה חד פעמית ומרגשת במיוחד, תוכלי לחבר מילים אישיות לשיר קיים ששניכם אוהבים, או אפילו להלחין שיר אם יש לך את הידע המתאים.

מתנות לפינוק מושלם

איזו הזדמנות מתאימה יותר להירגע, לנוח ולהתפנק מאשר חגיגת כמה חודשי החברות? אז מתנות אלו יכולות להיות למשל טיפולי יופי וטיפוח שגם הבנים הקשוחים ביותר יאהבו – עיסויים (אפשר גם רק עיסוי ראש, צוואר או כתפיים אם החבר שלך לא בעניין), טיפולי שיאצו, דיקור או רפלקסולוגיה משותפים, יום טיפול הכולל טיפול פנים ואפילו ציפורניים ועוד.

מתנות רומנטיות

מתנות גדולות כקטנות יכולות לרגש ולהפתיע. למשל, מארז גלידה עם הטעמים שהחבר שלך הכי אוהב, ארוחת Take Away בהפתעה מהמסעדה האהובה עליו, ערכת דיסקים או סרטי DVD הכוללים את הקלאסיקות האהובות עליו, תכשיטים כמו שרשרת תליון ובו תמונה משותפת או הקדשה, טבעת (בלי להלחיץ כמובן) ובה חריטה של השם, מחזיק מפתחות דיגיטאלי עם תמונות מתחלפות שלכם ואפילו בושם אהוב – אלו יכולות להיות מתנות פשוטות ומרגשות גם יחד.

מתנות אופנתיות

החבר שלך אוהב להתלבש על פי אמות המידה המחמירות של עולם האופנה הקשוח? אז חשבי בשבילו על מתנות כמו חולצות איכותיות, נעליים שוות או מכנסיים וכן על שלל אביזרי אופנה כמו חגורות, ארנקים, תיקים, עגילים (אם הוא נוהג לענוד אותם בדרך כלל), צעיפים, מעילים ובקיצור – שלל אביזרי אופנה מעוצבים ששמורים להזדמנויות מיוחדות.

מתנות לכל החברים

רוצה לשתף את כל החברים הכי טובים בחגיגה האישית שלכם? זהו רעיון משמח ביותר. החל ממסיבת הפתעה, דרך ארוחה משותפת לכל החברים או פשוט יציאה משותפת למועדון אהוב – חשבי על פעילויות מדליקות אליהן יגיעו כל החברים כדי לשמוח איתכם בתאריך המיוחד.