מתנת יום הולדת לבעל

אם את לא רגילה לקנות לו מתנה, קבלי 5 מתנות שהוא באמת יעריך
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
יש שני סוגים של אנשים, כאלו שזוכרים ימי הולדת של כל מי שמסביבם, כולל האקסית של האקס. מאידך יש אנשים שלא זוכרים בכלל ימי הולדת אפילו של האהובה הנוכחית. האמת היא שאם חושבים על זה בהיבט מגדרי, לנשים יש יותר נטייה לזכור ימי הולדת מגברים. בכל מקרה את היום הולדת של הבעל שלכן אתן בטוח זוכרות. השאלה היא איך הופכים אותה לאירוע בלתי נשכח.לא משנה מה תהיה המתנה, העיקר שתיצרב אצל הבעל שלכם כחוויה

חוויות הופכות אותנו בני האדם ליותר מאושרים, מוצרים חדשים גם אם מאוד יקרים גורמים לנו סיפוק והנאה. אבל לא הופכים אותנו להיות יותר מאושרים. לכן כשאתן חושבת על מתנה ליום הולדת לבעל חשוב שתכינו את המתנה כסוג של רצף חוויתי, יום הולדת חייב להיות משהו בלתי נשכח מרגע שפותחים את עיניים ועד שהם נעצמות עם חיוך גדול בסוף היום. זה לא משנה אם מדובר ברצף של חוויות יצירתיות או סתם אירועים קטנים בלתי נשכחים. חשוב שהם יהיו שם בכל מיני נקודות לאורך היום. החל מההשכמה המשותפת דרך ארוחת הבוקר, פאוזה של צהריים וכמובן הבילוי של הערב. כל זוג והריטואלים שלו, עצם קיומם הוא שחשוב.

מתנות שהם שילוב של מוצרים

להמציא מוצר חדש בתור מתנה קשה בימים אלו, יחד עם זאת לחשוב על שילובים מפתיעים תמיד אפשר, רצוי וכדאי. הינה לפניכם שילובים מקוריים, אין ספק שגם לכן יש משהו בראש. בגד בתור מתנה תמיד הולך, בטח לגבר הממוצע שאין סיכוי שיזכה בפרס בתור איקון אופנה, מאידך זו מתנה טריוויאלית, הטוויסט יהיה במה שיהיה לידו, לדוגמא דגם של רכב שאותו יוכל לשים על השולחן במשרד. שילוב מפתיע יכול להיות להתבסס על תוספים לכל הגאדג'טים שיש לו. החל משרוול לאיפד דרך כיסוי לאיפון, וכלה באפליקציה שווה שתורידו לו. כל עוד יהיה שם קונספט משותף זה יכול לעבוד. כשאתן חושבות על כיסוי לאיפון למשל הומור יכול לבוא בחשבון. אופציה מעניינת אחרת לשילוב מוצרים יכולה להיות קשורה בעולם הספרים. אם הבעל שלכן תולעת ספרים, חשבו על ספרים ישנים ומיוחדים, משהו שקשור בזיכרונות הילדות שלו.

מתנות עם הומור

הומור זה דבר נפלא, הוא עוזר לכן גם ברגעים הכי קשים, כאלו קיימים לא מעט, כשמדובר במתנה ליום ההולדת של הבעל, מתנה עם הומור יכולה להיות דבר נפלא כזה שבונה חוויות. אם יש לכם ילדים משותפים, חשבי לערב אותם, למשל סט של חולצות עם משפטים משעשעים עליהם חשבו הילדים. פתאום יוצר אוסף של חולצות טי שרט מקסימות ומשעשעות אפילו בצבעים שונים. הומור יכול התבטא גם בספרים שתקנו לו. לדוגמא ספר עם בדיחות לבעל שלא יודע להצחיק.

מהמאמר הקצר הזה חשוב שתזכרו שלוש מילים בלבד: חוויות, הומור, שילובים. אין ספק שאם תממשו אותן ביום הולדת הבא של הבעל שלכן היא תראה קצת יותר שווה.