מתנה לבעלי

מעולם לא ראיתי את בעלי מרוצה כמו אחרי המתנה הזו
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
מתנות הן עניין של אופי, יש כאלו שקמות בבוקר, יוצאות החוצה ורק חושבות על מתנות. מדובר בנדיבות לשמה. בדרך כלל נשים כאלו לא ממש חושבות על מתנות לעצמן.כשמדובר בבעל שהוא גם איש אהוב ויקר במיוחד, הטיימינג הזה שלחשוב על מתנה הוא ממש קבוע ומתגלגל, כזה שבעצם קורה כל הזמן, כל אירוע קטן באשר הוא יכול להוות טריגר עבורכן למתנה. אם אתן מרגישות שאין לכן את זה ואתן לא יודעות לזהות את האירועים הקטנים האלו, ויותר מכך מה אפשר או כדאי לקנות בהם, באנו לעזרתכן עם ארבעה אירועים קטנים בהם רצוי לקנות מתנה קטנה.

חוזה חדש וחשוב בעבודה

עלייה בדרגה בעבודה היא טריגר ידוע למתנה, אבל מה לגבי כל ההצלחות הקטנות שבדרך, חוזה חדש ומשמעותי, לקוח חדש, פיתוח חדש, בעצם כל אותם דברים בהם הוא משתף אתכן ואפילו מתגאה בהם, כל אחד מאלו הוא טריגר לפינוק קטן משתי סיבות עיקריות, קודם כל זה מעודד אותו לשתף אתכן גם בעתיד וחוץ מזה ולמען האמת פשוט מגיע לו. מה דעתכן לקנות לו עט חדש? או אביזר אחר לשולחן העבודה שלו? מוצר שיתחבר לחווית ההצלחה שלו וכזה שגם יוכל להשוויץ איתן בפני הקולגות בעבודה.

סיום של קורס סקיפרים

האמת היא שאתן בעצם מימנתם לו את קורס הסקיפרים בתור מתנת יום הולדת וזה יהיה מאוד טבעי שתקנו לו חולצת טי שרט עם המשפט "אתה הסקיפר של חיי" או כל משפט אחר מתאים, בכלל החיבור של טי שרט עם משפט משעשע תמיד עובד. קורס הסקיפרים הוא מין הסתם דוגמא וזה באותה מידה גם יכול להיות סיום של כל אירוע משמעותי אחר בחיים הפרטיים.

מתנה לרגל שלילת הרישיון

שלילת רישיון נהיגה היא משהו לא ממש נעים, אבל יכול קרות לכולם, בכלל בחיים ישנם לא מעט אירועים לא נעימים, מתנה קונה ביום שכזה יכולה להיות מנחמת, אתן יכולות דווקא ביום כזה להזמין מקום למסעדה טובה, לקנות ספר שהוא סןג של אסקפיזם, או אם חוש הומור זה הצד החזק שלכן אתן יכולות לחשוב על מתנה קצת "אכזרית" אם אנחנו חוזרים לרגע לשלילת הרישיון. דווקא ביום כזה, דגם של מכונית כלשהיא יכול להיות משעשע.

מתנה לכבוד נשיקה נפלאה

מחוות קטנות שעושים לכן יכולות לגרום לחיוך ענק לעוד הרבה זמן. תחשבו על הנשיקה או הסקס האחרון שעשיתם, נסו לראות אותו בתור מחווה, אל תסתכלו עליו בתור דבר טרוויאלי, מאידך זה לא בעניין של אם/אז. סתם רצון להחזיר, חשבו על משהו קטן שנזכרתם שבא לו עליו. בגד, זוג גרביים, דיסק שהוא מזמזם כל הזמן, אפטר שייב חדש, בעצם כל דבר מתאים בתור מחווה קטנה.