מתנה לבעל

לאורך השנה יש לך הרבה סיבות טובות לקנות מתנה לבעלך
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
יום הולדת, יום נישואין, קידום בעבודה או סתם פינוק. לאורך השנה יש לך המון סיבות טובות לקנות מתנה לבעלך, ואם אין מספיק, עם קצת חשיבה מחוץ לקופסא, הרבה רצון טוב ובעיקר אהבה סביר להניח שתמצאי כאלו.

מזלך הגדול הוא שלגברים הרבה יותר קל לקנות מתנה: הגבר הישראלי הממוצע הוא ילדותי במידה ומת על גאדג'טים, הוא לא מבין כמעט כלום באופנה וגם אם הוא אחרון החנונים, לעיתים הוא אוהב לשחק אותה מאצ'ו שמתעסק בספורט אקסטרים. כל מה שנשאר לך זה למצוא את החיבור האולטימטיבי שבין הסיבה לחגיגה למתנה עצמה.







החשיבות הגדולה שבהתאמת המתנה לאירוע

מכיוון ששפע המתנות כל כך גדול כמו גם טווח המחירים. חשוב שתחשבי על שני פרמטרים לפני שאת קונה את המתנה. הנתון הראשון הוא גודל התקציב שתעמידי לטובת המתנה. כלל האצבע אומר שככל שהאירוע יותר משמעותי כך גם התקציב לטובת המתנה. יחד עם זאת לעיתים עצם הנדירות והמקוריות של המתנה תהפוך אותה לבלתי נשכחת גם אם עלתה יחסית מעט. הנתון השני הוא הקשר בין הסיבה למתנה עצמה. נסי ליצור חיבור נכון בין שניהם. זה יכול להיות צורך גלוי או סמוי וזה יכול להיות גם חיבור הומוריסטי כזה שמעלה חיוך ואולי הוא המשך להומור פרטי רק של שניכם.

גאדג'טים – הצעצועים האולטימטיביים לגבר המעודכן

שפע הגאדג'טים הוא ממש אינסופי: דיסק און קי בצורה של סושי, תיק או שרוול לאייפד ולפטופ, רובוטים קטנים שיכולים לשבת על השולחן המשרדי על תקן של צעצוע מנהלים נחשק,המסוק החדש אותו מטיסים באמצעות האיפון, אייפד או אחד ממתחריו, כעומק הכיס שלך כך שפע האפשרויות שיהיו פתוחות בפנייך. אנחנו מציעים לך לחפש את היותר מיוחדים מבין שפע הגאדג'טים. שעה של חיפוש באינטרנט או שני טלפונים לגברים שבמשפחה יעזרו לך בקבלת ההחלטה.

צו האופנה לגבר שיודע לזהות אך ורק חולצות בצבע תכלת

נדירים הגברים שיודעים לקנות בגד שהוא לא ג'ינס, חולצת טישרט לבנה או חולצת כפתורים בצבע תכלת. אם הגבר שלך הוא אחד מהרוב הדומם, אז אופציית הבגדים נשארת פתוחה. ועכשיו נשאלת השאלה איך הופכים בגד למתנה נחשקת עבור מישהו שהנושא זר ומוזר לו. נסי לקלוע לטעמו הסמוי לחילופין קחי אותו למחוזות שהוא לא מכיר אותם, חולצה צבעונית, עניבה עם הדפס שהוא סוג של הומור, מאידך הלוגו הנכון שממוקם במקום בולט גם יעשה את העבודה.

חווית אקסטרים קצרת מועד תתקבל בברכה ע"י כל גבר גם אם הוא גדול הפחדנים

חוויות אקסטרים הפכו לדבר שבשגרה מצניחת טנדם דרך שעור טייס לנסיון ועד לקורס קייט סרפינג. לא צריך לשבור חסכון לילדים כדי לשלוח את בעלך לעשות צניחת טנדם זכר לימים בהם הוא עוד התבאס מהעובדה שלא קיבלו אותו לצנחנים. מאידך קורס סקיפרים שעולה כמה אלפי שקלים הוא פתח לחופשות בלתי נשכחות מהם גם את תהני. מישהו חכם כבר אמר שאנשים הופכים מאושרים יותר מצבירת חוויות מאשר מתוספת רכוש וחפצים שונים. אנחנו מציעים לך לבדוק עובדה זאת על בעלך!