מתנת יום הולדת לבן זוג

מתנה שהוא יזכור לזמן רב
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
במהלך השנה יש לכן ללא ספק יותר מהזדמנות אחת לפנק את בן הזוג האהוב שלכן במתנה כלשהיא, קטנה או אפילו גדולה, העניין העיקרי זו עדיין המתנה ליום הולדת משהו שכל השנה אתן חושבות עליו, אנו בטוחים שיצא לכן לא אחת להיכנס לחנות ולהגיד לעצמכן, ביום הולדת הבא שלו נקנה לו את הדבר הספציפי הזה בתור מתנה. זה משהו שקורה לרובכן הגדול.החשיבה הזאת על בן הזוג, מישהו שהוא יקר לליבכם במיוחד. אחד כזה שאתן מדברות איתו כמה פעמים ביום, מתגעגעות אליו כבר אחרי 24 שעות בהם אתם לא מתראות. במאמר קצר זה ניתן לכן כמה רעיונות איך לחשוב על המתנה ביום ההולדת הבאה של בן הזוג שלכן.

מתנה יקרה במיוחד זה משהו שתמיד נעים לקבל

ככל שהכיס שלכן יותר עמוק, כך השמיים הם הגבול. מתנות יקרות תמיד כייף לקבל, השאלה איך עושים את החיבור הנכון בין מתנה יקרה למתנה יקרה אבל גם מאוד אישית. פה כבר נדרשת קצת יצירתיות או לפחות מחשבה נוספת. מה שהופך בדרך כלל מתנה לאישית זו ההקדשה, לדוגמא אם החלטתן לרכוש לבן זוגכם שעון יקר, נסו למצוא פינה שבה תוכלו לחרוט הקדשה אישית, ישנן מתנות שפשוט מזמינות הקדשה אישית, לדוגמא זוג חפתים מזהב עם ראשי תיבות של בן הזוג.

מתנה מקורית יכולה להיות תחליף עדיף למתנה יקרה

הרבה פעמים מתנה מקורית יכולה לחפות על כיס רדוד כזה שלא מלא בכסף. מתנה מקורית היא בדרך כלל עוד סמל לחשיבה על בן הזוג, כדי למצוא מתנה מקורית צריך לחטט רגליים בין חנויות קטנות ופחות מוכרות. אנחנו ממליצים לנסוע לשוק הפשפשים או להיכנס ולחפש באינטרנט, מקוריות יכולה להתבטא בהקשר של המתנה ולאו דווקא במתנה עצמה, לדוגמא משהו שקשור בעבר של בן הזוג שלכן, מצלמה עתיקה, חפץ נוסטלגי שקשור בילדות.

מתנה עם הומור תמיד מצחיק לקבל

הומור הוא דבר אישי וסובייקטיבי לחלוטין, כל אחד והדברים שמצחיקים אותו, ישנם זוגות שההומור הוא חלק מהאינטימיות שבינם. למנף את זה בתור מתנת יום הולדת יכול להיות כייף גדול. תחשבו למשל על סדרה של חולצות טי שרט עם כל אמרות השפר של בן הזוג שלכן מרוחות בהדפס ענק. צחוק גדול זה בטח יעלה אצלו.

מתנה שהיא חוויה

יש הרבה מאוד חוויות שהן מתנות נפלאות, החל מטיפולים בריאותיים למינם, דרך קורס צלילה או שעת טיסה לצורך פאן, אם אנחנו עוסקים בחוויה, נסו לשלב אותה עם משהו שקשור בזוגיות. לדוגמא הזמינו לו שעת טיסה, סוג של התנסות, רק שהנחיתה תהיה בשדה תעופה אחר, נגיד ראש פינה, שם אתן תחכו לו עם הרכב ותקחו אותו לארוחת ערב גלילית ומאוד מאוד מפנקת.