מתנה מקורית לבן זוג

כך תמצאי מתנה שתרגש, ממש כמו ביום שנפגשתם
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
כשאתן חושבות על זה קצת יותר לעומק, מי הוא בעצם הבן אדם שהכי ראוי למתנה מקורית אם לא בן הזוג שלכם. אתם אוהבות אותו, חושבות עליו, מקיימות איתו יחסים אינטימיים, אין ספק שהוא הדמות שהכי קרובה אליכם, וברור שכשאתן ניגשות לקנות לו מתנה, תרצו לדעת שהיא מקורית, מיוחדת ותגרום לו אושר וסיפוק גדול.מה היא במהותה מתנה מקורית?

חשבתם פעם לעצמכן מה מתכוונים כשאומרים מתנה מיוחדת, מיוחדת עבורו? נדירה? שאין לאף אחד אחר בעולם? אולי מתנה שרק לעוד שני חברים או חברות שלו יש? כנראה שכל התשובות נכונות. מתנה מיוחדת היא דבר סובייקטיבי לחלוטין. העיקר שהנותן והמקבל ירגישו ויחשבו שהיא מיוחדת, בזה נסתפק.

מתי קונים מתנה מקורית

עכשיו נשאלת השאלה אם מתנה מקורית היא משהו שתמיד קונים כאשר צריכים לקנות מתנה, או שישנם מועדים ספציפיים בהם מתבקש שתהיה מתנה מקורית, האם תמיד צריך להפוך את העולם כדי לרכוש מתנה מקורית או שישנם מקרים שמתנה מקורית היא לא לעניין. ננסה לענות על זה בקצרה תשובה שמבוססת על הרבה ניסיון, מתנה מקורית היא לא משהו שתמיד חשוב לרכוש אותו, לפעמים מתנה רגילה, כזו שיש צורך בה היא מספיק טובה, אם לבן הזוג יש צורך במשהו מסוים כי הוא אבד או התקלקל לו, אתן לא צריכות להפוך את העולם ובתמורה לקנות לו משהו מיוחד. אתן כן יכולות להפוך גם מתנה רגילה לכזאת שיש בה את הטוויסט הקטן שהופך אותה מקורית. זה יכולה להיות הקדשה אישית, אריזה שונה, הטיימינג של רכישת המתנה. קחו בחשבון שסביב כמעט כל מתנה שגרתית אשר תהה, יש עולם שלם שתמיד יכול להפוך ולהיות מקורי בדרכו או בעצם בדרככן.

כמה רעיונות למתנות מקוריות

אחרי שהסברנו מספיק מה הופך מתנה למקורית, הגיע הזמן שניתן לכם כמה רעיונות על איך לחשוב או לקנות מתנה מקורית. אחד הדברים שעושה מתנה למקורית זו הנדירות שלה, וזאת כרוכה בחיפושים ורכישה במקומות קטנים, צדדים ומיוחדים. מקומות מעין אלו הם תוצאה של חיפושים ושיטוטים, אם זה בעולם האמיתי או בעולם הוירטואלי. בשני המקרים אתן זקוקות לרצון טוב וזמן פנוי, אם יש לכן אותו לכו על זה, התוצאה מן הסתם תהיה הרבה יותר שווה. מתנה מקורית היא הרבה פעמים חיבור לא שגרתי בין כמה מוצרים, לכן כאשר אתן חושבות על איך להפתיע את בן הזוג שלכן, חישבו על אהבות שונות שלו ונסו לתת להן ביטוי סמלי במתנה, זה יכול להיות דגם של מכונית + ספר מסע טוב. כשמדברים על מתנה מקורית, זו יכולה גם להיות חוויה בלתי שגרתית כדוגמת קורס של אחד מבין ענפי ספורט האקסטרים, למשל קורס טיפוס או קורס צניחה חופשית.