מתנה לבן זוג

מתנות אישיות לבן זוג
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
יום כיף בספא, תכשיט יוקרתי, אלבום משותף? מהן המתנות הטובות ביותר לתת לבן הזוג? אנחנו מתמחים ביצירת מתנות אישיות, שמצליחות הרבה יותר ממתנות רגילות, משום שהן מרגשות, מצחיקות ומיוחדות יותר. אחת האופציות לבחירת מתנה לבן זוג היא האם לקנות משהו שהם צריכים או לקנות משהו סנטימנטלי שקושר את שניכם יחד. הנה כמה מתנות שיצליחו לכבוש את הלב של בן הזוג מחדש.איזה מתנות כדאי לקנות לבן הזוג?

1. המתנה: שיר אישי מקורי על בן הזוג

אם מערכת היחסים הזוגית שלכן, טובה, איכותית, אינטימית ונשמרת לאורך זמן, סביר להניח שבן הזוג שלכן הוא גם האיש שהכי קרוב אליכן בכל העולם, חברות ארוכת עם חברות או עם אחות קרובה יש לה משמעות רבה, יחד עם זאת אין כמו אינטימיות איכותית עם בן הזוג שלכן. אנו נשתמש בידע שלכם ונאסוף מידע על בן הזוג. מתוך מידע זה נבנה שיר ברכה מקורי, שיהיה כתוב לפי הלחן של שיר מוכר.

2. המתנה: וידאו אישי לבן זוג

זוהי מתנה נהדרת לתת לבן או בת הזוג. תחילה נאסוף את התמונות המשותפות שלכם: תמונות מטיולים, מחוויות משותפות, מהפגישה הראשונה. נסו ללכת כמה שיותר רחוק עם הנוסטלגיה בעת בחירת התמונות. אנו נבנה מהתמונות וידאו קליפ מושקע, הכולל גם שיר רקע שיתנגן ויהיה לו ערך מיוחד.

3. המתנה: נסיעה להופעה בחו"ל

בשנים האחרונות נסיעה לחו"ל לצורך הופעה שווה הפכה להיות משהו שהרבה אנשים נוהגים לעשות. יש כמה סיבות טובות לכך, מחירי הנסיעה ירדו מאוד וסופשבוע באירופה הפך לעניין של מה בכך, מאידך קל מאוד למצוא היום הופעות בכל רחבי אירופה. הנקודה השלישית קשורה בקלות שבהזמנת הכרטיסים, אם לבן הזוג שלכן יש זמר או להקה אהובה במיוחד, זה הזמן לפנק אותו בזוג כרטיסים עבורכם להופעה הקרובה, קומבינציה אחרת יכולה להיות נסיעה משותפת עם עוד חבר קרוב, סוג של נסיעת גברים לסופשבוע של הפתעה באחת מבירות אירופה, מן הסתם תצטרכו לארגן את זה עם בת הזוג של החבר השני או עם החבר עצמו.

4. המתנה: מברק מזמר

הפתיעו את בן הזוג בזמן האירוע עם מברק מזמר מקורי. אליכם למקום האירוע יגיע שחקן בתור דמות שתבחרו מראש. זו יכולה להיות כל דמות: המלצר בפגישה הראשונה, המורה באוניברסיטה שם הכרתם… השחקן יגיע בתור הדמות ויעשע את האורחים, ויקריא ברכה מקורית על החוגג.

רעיונות נוספים למתנות

  • יום של רכישת בגדים יחד עם סטייליסטית – בן הזוג שלכם קיבל קידום ומצפים ממנו שיקפיד על הופעתו בהתאם לסטטוס החדש. זה יהיה מאוד מתאים שיחדש את קולקציית הבגדים שלו, ומי אם לא סטייליסטית מוכשרת ומוכרת יכולה ללוות אותו ברכישה. זו מסוג המתנות שיכולות להגיע כהפתעה גדולה, אבל לא בהכרח. העניין בה זו עצם המחשבה המקורית שיש בה וגם הצד המעשי, פרקטי ונכון עבור בן הזוג שלך.
  • מסג' מפנק ממש ברגע המתאים – מסג' או כל טיפול מפנק אחר יכולה להיות מתנה נהדרת אבל למען האמת מקובלת וידועה, הטוויסט יכול הגיע בטיימינג. כשמדובר באמצע היום ובשיחה הקצרה שאתם עושים בצהריים, הוא מספר לכן שהוא בלחץ תפתיעו אותו שעה אחרי עם אשת מקצוע שתגיע עד אליו לעבודה, לחדר. משהו שהוא פשוט לא ציפה לו. מן סוג של פאוזה באמצע יום העבודה המפרך.
  • התחלה של אוסף – אם בן הזוג שלכם חובב נגיד של סדרת טלביזיה מיתולוגית כמו סאות פארק, תחשבו על מתנה שהיא אוסף שקשור בסדרה, זהו יכול להיות מארז גדול של די.וי.די בובות מהסדרה, חולצות, פוסטרים, בעצם כל דבר שיש בו תחושה של אוסף עשיר. אוספים נוספים אחרים שיהיה נחמד להתחיל איתם הם אוסף של דגמי מכוניות או דגמי אוניות. הרבה פעמים התחלת האיסוף היא עצם העניין.