מתנה מקורית לאבא

כי אבא שלי הוא הכי בשבילי
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
יום ההולדת המתקרב של אבא הוא הזדמנות מרגשת עבור כל אחד מאיתנו להעניק לו מתנה נהדרת אחרי שנים רבות כל כך של נתינה מצידו. אז אם יום ההולדת של אבא שלכם מתקרב ואתם (כבכל שנה וודאי...) מתלבטים מהי המתנה המקורית ביותר שבה הוא ישמח וממנה הוא יופתע – אנחנו כאן בשביל לעזור לכם.קבלו כמה מהרעיונות למתנות הכי מקוריות, במיוחד לאבות האהובים שלנו

שוקולד "ממו" ומדף ספרים מרחף: מתנות לאבא למשרד

אבא שלכם מבלה את רוב ימיו במשרד? הנה כמה מתנות מתאימות בשבילו: מתלי חיצים לרגעי הפסקה יקרים, סט ספלי קפה מעוצבים או ספלי קפה עליהם מודפסות תמונות שלכם, מסגרות תמונות ייחודיות (או תמונה משותפת), מנורות אהילים מיוחדות, שטיח מהודר, כריות לישיבה נוחה, זוג עפרונות תיפוף, כלי מעוצב לעטים, עטים איכותיים, יומן שולחני, לוח שנה מעוצב (בעבודה עצמית שלכם או בעזרת מעצבים גראפיים שעוסקים בכך) או לוח שנה מלגו, פורט כסף, ארנק מטבעות אלקטרוני, מגוון משחקי מנהלים או משחקי מדע, מיני גולף משרדי, קופות חיסכון שולחניות (קופת חיסכון אלקטרונית, קופת חיסכון במגוון דמויות), שעון שולחני, מעמדי "ממו" (תזכירים) במבחר עיצובים כמו שוקולד, מעמד דיגיטאלי, מעמד ממגנטים ועוד.

אקדח גומיות והמכונית הסולארית הקטנה בעולם: מתנות לאבא – ילד

אבא שלכם אוהב משחקים וגימיקים חדשניים? מסתבר שלאהבה שכזו אין גיל… אם זה המצב הנה הרעיונות המקוריים בשבילכם: משגר טילים עם לייזר, מיני באולינג שולחני מעץ (או מיני באולינג, מיני כדורגל, מיני כדורסל ועוד), מכוניות בשלט רחוק, מכונית סולארית קטנה (הקטנה בעולם!), אקדח גומיות, לוח איקס עיגול מעוצב, סל – פח מריע אלקטרוני, קובייה הונגרית מקורית, סט גולף לבית או למשרד ועוד. גם שלל פאזלים איכותיים יכולים להוות מתנה מקורית ומרתקת לשעות הפנאי. אם אתם רוצים להשקיע ולקנות מתנה מכל המשפחה יחד, תוכלו לקנות לאבא אפילו פלייסטיישן או Wii לרגעי משחק מלהיבים במיוחד (כמובן שאתם מוזמנים לשחק בעצמכם…).

שעון שהוא מצלמה נסתרת ומשקפת ריגול – מתנות לאבא הסמוי

אם אבא שלכם אוהב וגם בגילו לשחק בשוטרים וגנבים או אם יש לו צורך אמיתי בכך, הנה כמה מתנות מקוריות לחובבי הז'אנר: מצלמה נסתרת בשלט הרכב, מצלמה נסתרת במחזיק המפתחות או מצלמה נסתרת בשעון המעורר או בשעון היד, מנעול USB, עט מצלמה, מבחר התקני ציתות קומפקטיים, מצלמת ספורט אתגרי, מצלמת דמה עם גלאי תנועה, גלאי תנועה לרכב, מכשירי GPS, מבחר משקפות, מתקני איתות לרכב, "משקפי מרגלים", שעוני יד בעלי פונקציות שונות ומשוכללות וכן, מבחר ספרים העוסקים בנושא כמו ספרי חדשנות, אלקטרוניקה או ריגול ואף משחקי שולחן מתאימים לנושא.

בר משקאות גלובוס ושחט מט מקפיץ – מתנות לאבא חובב היין והקפה

הנה שלל מתנות נפלאות מתחום הקולינריה: סט חיתוך גבינות, מגוון מעמדים מעוצבים לבקבוקי יין, פותחני בקבוקים ייחודיים (למשל פותחנים ממוגנטים למקרר), כוסות מיוחדות לשתיית יין או בירות, בקבוקי אלכוהול איכותיים (למשל הוויסקי הטוב בעולם ועוד) וכן מבחר אביזרים לקפה – מקינטה טובה, מקציף קפה למכונת אספרסו או פשוט – מכונת אספרסו.