מתנה לאבא ליום הולדת

המתנות הטובות ביותר לאבא הטוב בעולם
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
אבא שלנו הוא לבטח אחד הדברים היקרים לנו ביותר בחיים. מכל האנשים בעולם, אין לנו עוד אחד כמוהו - שמכיר אותנו, שתומך בנו, שמלווה אותנו לאורך כל השנים בכל מצב ובכל דרך. יום הולדת, היא אחת ההזדמנויות הטובות ביותר להראות לאבא שלנו כמה הוא יקר לנו, כמה אנחנו אוהבים אותו ומודים לו – פשוט על עצם היותו אבא שלנו. כדי לעזור לכם למצוא את המתנה המושלמת ליום החשוב הזה,אספנו כמה רעיונות למגוון מתנות, מהם אנחנו בטוחים שתמצאו את הרעיון למתנה המתאימה ביותר לאבא המיוחד שלכם:

"אבא'לה בוא ללונה פארק"

מתנה שמשלבת פעילות משותפת בין כל בני המשפחה היא מתנה נפלאה עבור רוב האבות, ששמחים תמיד על ההזדמנות לבלות עם כל המשפחה זמן איכות משובח. מתנות שכאלו יכולות לכלול שלל פעילויות משותפות כמו: הליכה משפחתית ללונה פארק, הליכה לסרט, להצגה או למסעדה שאבא אוהב במיוחד, יציאה משותפת למוזיאון, תערוכה או כל פעילות אחרת בתחומי העניין של אבא. גם יציאה לקמפינג משותף, לינה משפחתית על חוף הים, נסיעה לצימר או לבית מלון ואפילו חופשה משותפת בחו"ל – אלו הן מתנות משפחתיות לכל הדעות.

"אבא הולך לעבודה"

אם אבא שלכם עמוס ועסוק ברוב שעות היום, תוכלו לקנות לו מתנות נפלאות אשר ילוו אותו במהלך יום העבודה שלו. אם אבא שלכם נמצא בדרך כלל במשרד, תוכלו לקנות לו למשל תמונות (תמונות לתלייה על הקיר או תמונות משותפות שלכם עם הקדשה), מבחר אביזרים כמו תיק עבודה, תיק למחשב הנייד או משטחים לעכבר (גם כאן, תוכלו ליצור משטח עם תמונה שלכם), מבחר עטים איכותיים, ארנקים, יומנים (תוכלו לעצב באופן אישי את היומן ולכלול בו תמונות, אירועים משמעותיים כמו ימי ההולדת של שאר המשפחה ועוד, באמצעות מעצבים גרפיים המתמחים בכך) או כיסוי מהודר לדרכון במידה ואבא שלכם נוהג לנסוע רבות מעבר לים. אם אבא שלכם מבלה את רוב שעות יומו בנהיגה, תוכלו לקנות לו פריטים מתאימים לרכב כמו למשל ערכה לארוחת צהריים, מקרר נייד, מגוון דיסקים מאת האמנים או הלהקות שהוא אוהב לשמוע או דיסקים עם שירים אהובים מכל הזמנים שאתם אספתם.

"שירו של אבא"

אם אבא שלכם הוא אמן בנשמתו, יום ההולדת המתקרבת שלו היא הזדמנות מצוינת לקנות לו מבחר פריטי אמנות מכל התחומים. למשל, ספרים מאת הסופר האהוב עליו או ספרים במהדורה מיוחדת, תמונות, פסלים או שאר פריטים מאת האמן האהוב עליו או ספרי צילום ותרבות (אלו משמשים גם כפריט עיצובי משגע לבית או למשרד). אם לאבא שלכם יש מגוון תחביבים "כמוסים" תוכלו בהזדמנות חגיגית זו לעזור לו לממש אותם ולקנות לו שיעורים, קורסים או סדנאות מתאימות בכל תחביב שכזה, למשל: סדנת צילום, סדנת ציור, סדנת שירה או כתיבה יוצרת, הזמנה לערב שירה או לערב מספרי סיפורים, סדנת בישול או יין ועוד.