מתנה לאבא טרי

מישהו חיפש מתנה לאבא הטרי ולא מצא?
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
כשמדברים על הצורך בקניית מתנות לרגל לידת תינוק חדש, מתייחסים לרוב לקניית מתנות מתוקות עבור התינוק או עבור האמא החדשה. הדבר כמובן טבעי וברור, אבל בל נשכח גם את האבא הטרי – הרי גם לו יש חלק בלתי מבוטל בעניין... אז כדי לא לקפח אף בן משפחה, הנה כמה מתנות מיוחדות ומוצלחות לכל האבות הטריים באשר הם.מתחילים מערכת מתנות

ערכת מתנות היא מענה מצוין לרכישת מתנה עבור האבא הטרי. ערכת המתנות יכולה לכלול מתנות קטנות המיועדות גם לאבא וגם לתינוק החדש כמו: ספר הילדים המפורסם "הלו הלו אבא", בגדים קטנטנים לתינוק, צעצועי התפתחות ראשונים, סיגרים כמיטב המסורת (האמריקאית אומנם אבל מי סופר), סרטי DVD לתינוקות (בייבי מוצרט למשל). רעיון מקסים לערכת מתנות הוא רכישת מגוון מתנות תואמות לאבא ולתינוק, למשל מוצרי טיפוח כמו סבונים אורגניים ושמנים (סוג אחד של מוצרי טיפוח לתינוק וסוג אחד של מוצרי טיפוח לאבא), מגבת גדולה ומגבת תינוק קטנה, כרית נוחה ואיכותית לאבא וכרית קטנה ויפה לתינוק, חולצות תואמות במידות שונות הכוללות כיתוב דומה או תמונה משותפת ועוד.

ממשיכים למתנות איכות לאבא הטרי ולתינוק

התקופה שלאחר הלידה היא תקופה רגישה ומרגשת – עבור כל בני המשפחה. דווקא בימים בהם האם והתינוק הם אלו שנמצאים ב"פוקוס" תמידי, שלל מתנות אשר נועדו למלא את זמן האיכות של האבא הטרי והתינוק יכולות להיות מוצלחות במיוחד: מגוון ספרי אבהות במבחר נושאים – שנת תינוקות, תזונה ועוד, ספר פרוזה מעניין שעוסק בימיו הראשונים של האבא, הרצאה בנושא אבהות באחד ממרכזי ההורות ברחבי הארץ, כרטיסיה או מנוי לשלל פעילויות ייעודיות לאב ולתינוק (בייבי יוגה, שיאצו לקטנטנים, עיסוי תינוקות, שיעורי שחייה ועוד). גם, הזמנת אלבום תמונות משפחתי או צילום משפחתי מקצועי (הכולל כמובן תמונות של האבא הטרי והתינוק החדש) הן מתנות נפלאות.

מתקדמים למתנות פשוט בשביל אבא

אז נכון שבלידת תינוק עסקנו… אבל זה לא אומר שלא נוכל לקנות לאבא הטרי מתנות נהדרות שלא קשורות באופן ישיר ללידת התינוק החדש. נסו לחשוב על התחביבים האהובים של האבא הטרי ולקנות לו מתנות הקשורות באלו – האבא הטרי חובב צילום? קנו לו שיעורי צילום מקצועיים או ספר צילום איכותי. האבא הטרי חובב קולינריה? קנו לו ספרי בישול חדשים, גאדג'טים למטבח, סדנאות בישול למיניהן ועוד. ואם האבא הטרי חובב תרבות? אז תוכלו כמובן לקנות לו ספרי פרוזה או שירה, הזמינו לו (ולאמא כמובן) כרטיסים לתיאטרון או למופע אחר, הזמינו את זוג ההורים ליציאה משותפת לתערוכה מדוברת ועוד.

מסיימים עם מתנות מתוקות לתינוק

בואו לא נשכח את הסיבה האמיתית למסיבה הזו – לידת התינוק החדש. שפע של מתנות מקסימות יתקבלו בברכה על ידי האבא הטרי והן: מצעים יפים למיטת התינוק, וילונות, שטיח לחדר, מנורת לילה מעוצבת, מגוון אביזרים לעגלה כמו תיק, צלון מעוצב או בובות, מבחר בגדים בסיסיים או חגיגיים לתינוק, אביזרים לימיו הראשונים של התינוק בבית ובחוץ כמו משטחי פעילות, שמיכות ועוד.