מתנות רומנטיות לאישה

תזכיר לה שהיא לא מובנית מאליה
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
אישה תמיד תשמח לתשומת לב מיוחדת או לאיזו מחווה מרגשת ומיוחד מצד בן הזוג שלה, שיראה מדי פעם ופעם גם אחרי שנים ארוכות של זוגיות שהוא לא לוקח אותה כמובן מאליו ומרגיש צורך מדי פעם לפנק אותה באופן מיוחד ולהראות לה שהוא אוהב אותה ומרגיש בר מזל שהיא נמצאת אתו.אחת הדרכים לבטא כלפי בת הזוג את תשומת הלב המיוחדת הזאת היא על ידי מתנות רומנטיות. זה לא חייב להיות ביום האהבה, וואלנטיין דיי, יום השנה או יום ההולדת שלה, זה יכולה להיות גם מתנה של "סתם ככה, כי מתחשק" (בצורה כזאת הערך שלה יהיה הרבה יותר גבוה בעיני האישה).

ישנן מגוון רחב של מתנות רומנטיות שתוכלו להביא לבנות הזוג שלכם, חלקן סמליות וכרוכות בעלות מינימלית (לאלו שחושבים שבמתנות מהז'אנר הזה "העיקר הכוונה") וחלקן יכולות לעלות גם סכומי כסף גבוהים מאוד (לאלו שחושבים שלאישה שלהם מגיע הרבה יותר מרק "כוונה"). אז אלו מתנות רומנטיות אפשר להביא לאישה?

מתנות רומנטיות סמליות

פרח שקטפת בדרך מהעבודה הביתה, השוקולד המריר שהיא הכי אוהבת שקנית לה בסופר (למרות שזה כלל לא הופיע ברשימת הקניות), הדיסק החדש של להקה המוערצת עליה או אפילו פד לעכבר (במקרה ושמת לב שהפד של העכבר שלה כבר שחוק או מלוכלך). כל מתנה ולו הקטנה ביותר שיש מאחוריה כוונה רומנטית טהורה היא בעלת פוטנציאל רב לגרום לבת הזוג לחייך ולהרגיש טוב או לפחות לגרום לה לראות שחשבת עליה, יכולה להיות מתנה מוצלחת, גם היא לא עלתה לך אפילו שקל, בעיקר אם אתה מביא אותה עם כל הלב והכוונה.

מתנות רומנטיות במלא מובן המילה

ישנן שלל מתנות שיכולות להיכנס לקטגוריית "מתנות רומנטיות לאישה" במלא מובן המילה והכוונה. דוגמאות למתנות כאלו: חבילת ספא זוגית מפנקת, בונבוניירה ובקבוק יין איכותי, סוף שבוע בצימר בגליל, סידורי פרחים מעוצבים, רכיבה רומנטית על סוסים בשקיעה או אפילו ארגון של סלסילת פיקניק מלאה בכל טוב ושמיכה ולקחת את בת הזוג לפיקניק בהפתעה. מלבד אלו ישנן כמובן עוד מגוון רחב של מתנות שבעצם הווייתם מיועדות בדיוק לנסיבות הללו, רוב הנשים ישמחו לקבל מתנות מהסוג הזה (וישמחו להזדמנות לבלות קצת זמן איכות עם בן הזוג שלהם).

מתנות לאישה

תכשיט יפה, שמלה שהיא התלהבה ממנה כשעברתם ליד חלון ראווה של איזו חנות, בושם, סלסילת פינוק או חבילת ספא, נגן מוזיקה מעוצב או אפילו אופניים חדשים, כל אלו ועוד יכולים להוות מתנה שכל אישה בתור אישה תשמח לקבל ובטח מבן הזוג שלה. כמובן שבשביל שהמתנה תכנס לקטגוריה של מתנות רומנטיות כדאי גם לצרף איזו ברכה רומנטית שקצת תייחד את המתנה הפונקציונאלית ותשווה לה ערך רומנטי נוסף על מה שהיא כבר ממילא…