מתנות מקוריות לאישה

הזדמנות שלכם להשקיע
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
נשים תמיד מעריכות מתנות מושקעות וייחודיות, אומנם תמיד יש מקום גם למתנות פונקציונליות או למתנות קלאסיות הטומנות בחובן פינוק, אבל בדרך כלל הן יסתדרו עם תחום הפונקציונאליות בכוחות עצמן (איפור, בגדים ואקססוריז הן בדרך כלל ייקנו לעצמן בכל פעם שהן יזדקקו או ירגישו צורך לכך).

כך שאם יש להן יום הולדת או שישנה כל סיבה אחרת בגינה אתם מחפשים מתנות עבור נשים, דעות שמתנות מקוריות וייחודיות שיש בהן ערך מוסף של השקעה כנראה יתקבלו בהתלהבות רבה יותר מאשר מתנות פונקציונאליות ושגרתיות (שכנראה הן מקבלות ויקבלו בכל מקרה במהלך השנים). אז אלו מתנות מקוריות וייחודיות אפשר למצוא (או אולי אפילו להכין לבד) עבור נשים?דברים שאולי הן לא היו עושות לעולם

כל יום הוא הזדמנות לעשות דברים שאף פעם לא עשיתם או להפתיע אנשים שאתם אוהבים בדברים חווייתיים שהם אף פעם לא עשו. אם אתם מחפשים מתנות מקוריות לאישה, אחת האפשרויות העומדות בפניכם היא לספק חוויות של פעם בחיים עבור אותן הנשים: קורס צניחה חופשית, קורס צלילה באילת, קורס קיאקים בים, יום באולפן הקלטות להקליט שיר, טיול טרקטורונים, כרטיס טיסה להודו או לדרום אמריקה (אפשר גם טיול מאורגן) ועוד שלל מתנות חווייתיות וייחודיות שגם אם בהתחלה יהיה קשה להן לקבל, בסופו של דבר יסתברו כחוויה מיוחדת במיוחד שהן כנראה לא ישכחו לעולם (ולא ישכחו גם את מי שהביא להן את אותו המתנה).

גדג'טים, פרטי אספנות ומתנות ייחודיות

ישנם שלל מוצרים ייחודיים וחדשניים שאולי אתם כלל לא מודעים לקיומם כל מיני גדג'טים ומתנות מעניינות ואטרקטיביות. ניתן להיחשף לכל המוצרים הללו ברשת האינטרנט, ישנם שלל אתרי אינטרנט המציעים מוצרים חדשניים ומגניבים שיכולים להוות מתנה מיוחדת וכיפית עבור אותה אישה עבורה אתם מחפשים מתנה.
במידה ואותה אישה חובבת פרטי אספנות, וינטג' ותכשיטים ישנים תוכלו לחפש אחר מתנות מקוריות לאישה בחנויות יד שנייה וחנויות ישנות שאפשר למצוא כמעט בכל עיר. אם אותן נשים אכן מעריכות את הפריטים הללו הן כנראה יהיו אסירות תודה בעבור המתנה הייחודית אותה הן יקבלו.

בידכם האפשרות להפוך מתנה למקורית

גם מתנה פונקציונאלית לחלוטין יכולה להפוך למקורית עם הטאץ' הנכון, זה יכול להיות באמצעות הדפסות או רקמה שמוסיפה למתנה הקדשה אישית והופכת אותה לייחודית. זה יכול להיות כלי לבית שאתם צובעים או מדביקים עליו קישוטים (בהנחה שיש לכם כישרון לדברים הללו ולא תהרסו את המתנה). וזה יכולה להיות גם אסופה של מתנות פונקציונאליות עם קונספט ייחודי, כמו להביא לאישה מספר מתנות קטנות כמו מספר שנותיה (ואפילו אחת לשנה הבאה) או להביא לה מתנות המתחילות באותיות של השם שלה וכל רעיו מקורי ומגניב אחר שיש לכם יכול להפוך גם את המתנה הכי פונקציונאלית למיוחדת.