מתנות מיוחדות לאישה

פשוט תשקיעו!
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
ישנן שלל מתנות שאפשר להביא לאישה, לעיתים מרוב שיש כל האפשרויות הקיימות, מאוד קל ללכת לאיבוד ובסופו של דבר לפנות למקום מובן מאליו וקצת מאוס של מתנות דיי רגילות ופונקציונאליות (בגדים, איפור, מוצרי טיפול, בושם, פרחים ודומיהם) שכנראה רוב הנשים מקבלות וקיבלו המון מתנות דומות ולא יתרגשו יותר מדי מאוד מתנה בסגנון הזה (אפילו אם היא ממש תקלע לטעמם).אז נכון שבשביל לקנות מתנות שהן יותר מיוחדות ופחות שגרתיות ובנליות, צריך ברוב המקרים להשקיע הרבה יותר זמן ומחשבה בהן, אבל גם התוצאה תהיה בהתאם, כך יצא שבמקום חיוך מנומס ומילות תודה מעט מאולצות (לעיתים, תוך כדי בדיקה עם יש פתק החלפה במתנה) שתקבלו כאשר תתנו מתנה שגרתית, תקבלו מבט מופתע שיהפוך לחיוך גדול ותודה גדולה שתלווה בחיבוק ונשיקה (ולפעמים רק בשביל זה שווה להשקיע). אז אלו מתנות מיוחדות אפשר להביא לאישה?

אין גבול ליצירתיות

יכול להיות שהרמתם גבה כשקראתם את המשפט "אין גבול ליצירתיות", כי המשפט הזה רחוק מלשקף אתכם ובזה הרגע אתם אחרי שבירת ראש ארוכה בחיפוש אחר מתנות מיוחדות לאישה ואתם כל הזמן מוצאים את עצמכם עם אותם רעיונות באנליים ומחזור של כל מיני מתנות שהבאתם לה כבר בשנים קודמות עם וארציות קצת שונות. אבל המשפט "אין גבול ליצירתיות" לא מתייחס בהכרח אליכם, ישנם אנשים רבים שהיצירתיות זורמת בדמם והם גם עשו אתה משהו. כך יוצא שברשת האינטרנט תוכלו למצוא אתרי אינטרנט רבים המרכזים מתנות מיוחדות ויצירתיות במיוחד לנשים. אז כל שתצטרכו לעשות זה פשוט לעשות גוגל, לחפש את אותם האתרים ולנצל את היצירתיות של אותם האנשים ולקנות מהם את אותן מתנות מיוחדות ויצירתיות.

אין גבול למאמץ

בשירי אהבה גברים מאוהבים מוכנים להביא לנשים שלהם "אבנים מהירח" או להיות להן "תנוך בתוך אוזנן הלילה", המציאות היא קצת פחות דרמטית וברוב המקרים אותם גברים יהיו מוכנים במקסימום ללכת לסופרפארם או למשביר ולשאול את המוכרות מהן ממליצות למתנה עבור האישה שלהן. אבל ישנם כאלו שישקיעו יותר, מדי פעם אנו שומעים סיפורים (או אגדות אורבניות), על גברים שהפתיעו את הנשים שלהן בארוחה רומנטית במקום שהם שכרו רק לצורך הזה עם נגן כינור (ולא בשביל להציע נישואין), בכרטיס טיסה ללילה אחד לאיטליה (רק בגלל שהיא ממש אוהבת פיצה), ברכב חדש שעל לוחית הרישוי שלו כתובות מילות אהבה ממנו אליה ועוד מגוון סיפורים על מתנות מהממות ומיוחדות שהגברים שהביאו אותן השקיעו בצורה משמעותית בהן, אז נכון שלא לכולם יש תקציב לקנות רכב לבת הזוג שלהן, אבל גם לכסות לה את העיניים לקחת אותה לפיקניק מושקע ורומנטי בטבע יכול להיות מתנה מוצלחת, מיוחדת ומושקעת. ואם הגברים מ"הסיפורים" יכולים, אז כנראה שגם אתם יכולים.