מתנות ליום הולדת לאישה

כי אנחנו אוהבות מתנות!
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
אז גם למשפט כמו "שונא מתנות יחיה" יש משפט המשך "אבל אוהב מתנות יחיה יותר טוב" ומה לעשות רובינו אוהבות מתנות והרבה, לכן, כשמגיעה סוף סוף יום ההולדת שלנו ומאוד יכול להיות שאנחנו מסתובבות עם ראש ברצפה כי הזדקנו בשנה ואף אחד לא עוצר את זה, יש דרך אחת לשמח אותנו והיא באמצעות כמה שיותר מתנות שוות, אנחנו רוצות להיכנס לאקסטזה של קריעת עטיפות וככה לשכוח את כל מה שמסביב ולהתמקד רק בזה.אז נכון שלא כולנו "גרידיות" (או לפחות לא נודה שאנחנו מעדיפות מתנות יקרות) לכן גם מתנות סמליות ומושקעות יכולות לעבוד או מתנות שירגישו לנו כאילו השקיעו בהן מחשבה רבה (זה מאוד מחמיא). לכן, אם אתם מחפשים מתנות ליום הולדת לאישה דעו שיש לכם אומנם מגוון רחב של אפשרויות אבל הבחירה שתרצה את אותה האישה לא תמיד תהיה קלה.

חשיבותה של ההתכוונות

כשאתם מחפשים מתנה לאישה חשוב מאוד שתתכוונו ותכוונו לאותה מתנה שתעשה לאותה אישה ספציפית טוב או לפחות תגרום לה לחייך. חישבו קצת על אופי שלה, על מה היא אוהבת לעשות, אולי על משהו שאתם יודעים שחסר לה וזאת הזדמנות מצוינת עבורכם לדאוג שזה לא יחסר לה יותר. הכוונה במתנה היא מאוד חשובה וסביר להניח שגם אם אתם מוצאים את עצמכם שוברים את הראש וכמעט מרימים ידיים בחשיבה על רעיונות למתנה, ברגע שתכוונו לשם תמצאו את שחיפשתם וכנראה שגם ייצא לכם טוב.

חשיבותו של הגיל

אז נכון שככל שנשים מתבגרות הן ישמחו לכל דבר שינחם אותן או שייתן להן את התחושה שהן קצת יותר צעירות ממה שהן בפועל. אבל זה לא אומר שצריך להגזים ולהביא לאישה בת חמישים מתנה שמתאימה יותר לבחורה בת עשרים וחמש. מה לעשות אבל לגיל בכל זאת יש חשיבות ונשים בגילאים מסוימים רואות דברים אחרת מנשים בגילאים אחרים. לכן, כשאתן מחפשים מתנה לאישה קחו בחשבון את גילה (זה לא אומר שאתם צריכים להביא לאישה בת 70 מקל הליכה כמתנה ליום הולדתה).

חשיבותו של התקציב

אז נכון שהכוונה היא אולי הכי חשובה, אבל גם התקציב למתנה הוא חשוב ואם כבר יש כוונה, אז ככל שהתקציב עבור המתנה ליום הולדת של אישה יותר גבוה כך תוכלו להוציא לפועל את הכוונה בצורה יותר מוצלחת.

חשיבותה של ברכה ועטיפה

אז נכון שאם אתם מתכננים להביא לנו איזה תכשיט יקר, אז כנראה שהעטיפה ואפילו הברכה קצת ייעלמו בתוך הזוהר של אותו התכשיט. אבל לרוב הנשים מאוד חשוב שהמתנה תראה כמו מתנה. כך יוצא שגם אם קניתם לאותה אישה את המתנה הכי פונקציונאלית (ואפילו מעליבה) כמו למשל: מיקסר או מוצר חשמלי אחר המיועד למטבח, אם תעטפו אותה בעטיפה מושקעת ותוסיפו לה ברכה מרגשת אותו המיקסר יראה הרבה פחות מעליב ויכול להיות שמקבלת המתנה אפילו תשמח בו (אולי).