מתנות ליום האישה

עוד סיבה למתנה
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
יום האישה הוא יום בינלאומי, ברחבי כל העולם חוגגים את ההתקדמות של המין הנשי בתחומים שונים בחיים ומזכירים למי ששכח שיש עוד הרבה לעשות בדרך לשוויון מלא בין המינים (בעיקר במדינות לא מערביות, שם הנשים עדיין מקופחות). אנשים רבים בוחרים לפנק את הנשים במשפחה ביום הזה במתנות שונות. אז אלו מתנות אפשר להביא לנשים ליום האישה בכדי לשמח אותן ולתת להן להרגיש את חשיבות היום הזה בעיני מביא (או מביאת) המתנה.מתנות הקשורות לעבודה שלה

אם אתם אכן רואים ביום האישה יום סמלי וחשוב ומאמינים בכל מה שעומד מאחוריו ומבחינתכם לא מדובר בעוד סתם הזדמנות להתחנף אל האישה ולפנק אותה במתנה שווה (שאולי טומנת אינטרס כלשהו מאחוריה), תוכלו להביא לה ברוח היום, מתנה הקשורה למקצוע שלה או למקום העבודה שלה. במידה והיא עובדת במשרד משלה כל מיני מתנות לשולחן העבודה או לקישוט המשרד יכולות להיות מתנות מוצלחות ובעלות המון משמעות ליום הזה (כלי כתיבה, מקומות אכסון, גדג'טים, משטח מעוצב לעכבר). עוד אפשרויות למתנות בקונספט הזה: תיק מנהלים, כוס טרמית, יומן מהודר, עט איכותית, כיסוי לטלפון הסוללרי ועוד שלל מתנות הקשורות לעבודה שלה או לעובדה שהיא אישה עובדת באופן כללי.

מתנות של כוונה

אפשרות נוספת לסגנון מתנות שאפשר להביא לרגל יום האישה הוא, מתנות קטנות וכיפיות שמראצמחשבה והרבה כוונה: זר פרחים, עציץ, זר ממתקים, בונבוניירות, בקבוק של אלכוהול איכותי, אריזה של יין יוקרתי וכוסות, ספר טוב ועוד שלל מתנות שאולי הן לא הכי יקרות מבחינת העלות שלהן אבל ללא ספק שיש בכוחן להעלות חיוך של אושר ואסירות תודה על פניה של כל אישה ויגרמו לה גם להרגיש שחשבו עליה וזה בסופו של דבר יהווה את רוב המשמעות ביום הזה (בכלל לא בטוח שאותה אישה מצפה למתנה לכבוד היום הזה וכאן יש את האפשרות להפתיע).

מתנות של כיף

ישנן שלל דרכים לפנק אישה (או לפנק אנשים באופן כללי): ארוחה זוגית במסעדה טובה, הזמנה סרט או הצגה, לילה בבית מלון או בצימר מפנק, יום פינוק בספא, כרטיסים להופעה שהיא אוהבת או כל מתנה אחרת של הנאה וכיף, פינוקים מהסוג הזה יכולים בהחלט להוות מתנה טובה ומתאימה לאירוע כמו יום האישה.

מתנות נוספות

ישנן עוד מתנות רבות שאפשר להביא לנשים באופן כללי ויום האישה זאת הזדמנות מצוינת להביא להן את אותן המתנות: סטים של טיפוח, בשמים, חבילות שי, נגן מוזיקה, ציוד נילווה למחשב, שעון יד, תכשיטים, ארנקים, בגדים, נעליים וכל מתנה אחרת שאתם חושבים שאותה אישה לה אתם מביאים את המתנה תאהב. בכדי שבכל זאת יהיה לזה איזה קשר ליום האישה, אפשר להוסיף למתנה ברכה ברוח אותו היום.