מתנה לאשתי

היא רצתה שאני אהיה ספונטני - אז קניתי לה מתנה שהצליחה להפתיע
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
פעמים רבות אני מרגיש בר מזל על כך שאשתי, היא אשתי, על הילדים המקסימים שהיא הביאה לי ועל כל הדרך שעברנו יחד בטוב וברע ועוד נעבור בהמשך, אבל בשביל שהיא תראה את מה שאני מרגיש וזה לא יישאר רק אצלי, לעיתים יש צורך לעשות איזו מחווה רומנטית, לשנות קצת את האווירה מזאת של השגרה היומיומית ולפנק אותה באיזו מתנה.במשך השנה יש המון הזדמנויות להביא לה מתנות, כל מיני תאריכים משמעותיים (חלקן משמעותיים רק לה, אבל אני זורם עם זה): יום ההולדת שלה, יום הנישואין שלנו, יום האהבה והוולנטיין דיי, בכל הימים הללו אני כמובן משתדל לזכור להביא לה מתנות (מקרים בהם אני שוכח לא יעברו לי בדרך כלל בשקט מצידה, זה מורגש גם שהיא לא עושה מזה סצנה). ישנם גם סתם ימים שפתאום לי ואני מרגיש צורך להביא לה איזו מתנה, ימים כאלו שפתאום אני מרגיש פרץ של אהבה אליה וחייב להביע את זה בצורה כלשהי ואיזו דרך יותר טובה יש להביע אהבה מאשר במתנה.

איך אני יודע מה לקנות?

האמת אני לא תמיד יודע מה לקנות לה, זה ממש לא תמיד בא לי בקלות, אני כן יודע שיש דברים שהיא אוהבת, אבל אף פעם לא סגור על זה שאני בהכרח יצליח לקלוע לטעם האישי שלה (לפחות כשמדובר במתנות שצריך ללבוש או ללכת איתן), אבל בשביל מקרים כאלו זה יש את פתקי ההחלפה. אני לוקח בחשבון שהכוונה היא הכי חשובה ושהיא תעריך בצורה מסוימת כמעט כל דבר שאביא לה, אבל בכל זאת משתדל לנסות כן לקלוע לטעם שלהם וכאמור, למרות קיומו של פתק ההחלפה, אני עדיין שמח כשאני מצליח לעשות את זה ואני רואה עליה שהיא מרוצה ממה שהיא קיבלה ואסירת תודה על כך (זה גם משתלם לי יותר מאוחר).

אז אלו מתנות אני קונה בפועל?

אני משתדל לגוון בכל נושא המתנות ולהביא בכל פעם מתנה אחרת (היא בטוח לא תאהב את העובדה שהיא מקבלת בכל פעם את אותה המתנה בווריאציה אחרת). לפעמים זה יכול להיות איזה בגד, ארנק או פריט אופנתי אחר שאני חושב שהיא תאהב (אני תמיד דואג לצרף פתק החלפה במקרים הללו, כי גם אחרי שנים של זוגיות אני לא ממש יודע לזהות את הטעם שלה בדברים האלו). לפעמים אני שולח לה זר פרחים או מביא לה איזה שוקולד (שוקולד בצורת לבבות בימי האהבה למיניהם, היא אוהבת את הדברים האלו). לפעמים זה יכול להיות בושם או מוצרי טיפוח או קוסמטיקה אחרים (אני לא הכי מבין בזה, אבל המוכרות בדרך כלל ממש טובות בלהמליץ על הדברים האלו). וכמה פעמים גם קניתי לה ספרי קריאה (זה המקום שהכי קל לי לקנות לה מתנה בו).