מתנה לאישה בת 50

מתנה לאישה בת 50 – כשזה שלם זה שלם
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
אישה בת חמישים, תהיה כבר שלמה עם מי שהיא ועם מה שהשיגה או לא הצליחה להשיג עד עכשיו (וזה לא אומר שבגיל הזה כבר נגמרו לה השאיפות ואפילו להפך), אבל אישה בת חמישים לא תמיד תשלים עם הזמן שכבר לא כל כך בצד שלה (למרות שכמובן שעוד המון שנים טובות לפניה ולהזכיר לה את זה, זה התפקיד של אוהביה).אישה בת חמישים כבר עברה דרך ארוכה, ברוב המקרים היא אימא לילדים (לעיתים אפילו כבר סבתא), היא כבר למדה מטעויות, היא נפגעה ושחררה, היא התאבלה והמשיכה הלאה, היא שמחה והתרגשה עד עמקי נשמתה, היא נהנתה ובילתה וחוותה חוויות רבות ומגוונות ולפניה עוד הזדמנויות נוספות ורבות להמשך הדרך לחוות את כל הדברים הללו או דברים אחרים, רק מזווית יותר משלימה ומכילה, זווית של אישה בשלה ושלמה. אז אלו מתנות יוכלו לקנות אוהביה של אישה החוגגת יובל לחייה?

הדברים שעושים לה טוב

אישה בת חמישים כבר מעוצבת לגמרי באישיותה, היא יודעת מה היא אוהבת לעשות, מה עושה לה טוב וגם מודעת לאיזה דברים היא פחות מתחברת. במידה ואתם אנשים שקרובים לאותה אישה ומכירים אותה מספיק טוב, סביר להניח שגם אתם תדעו את אותם הדברים אודותיה. לכן כל מתנה הקשורה לתחביבים שלה או לדברים שהיא אוהבת לעשות כשהיא רוצה לפנק את עצמה או סתם ליהנות ( כמה רעיונות: ספא, ספורט, טיול בטבע, פדיקור או מניקור, לקרוא ספר טוב וכדומה) יכולה להיות מתנה מצוינת שאותה אישה תשמח מאוד לקבל לרגל יום הולדתה החמישים.

דברים שהיא צריכה

בעולם הצרכני בו אנו חיים כולנו תמיד צריכים עוד ועוד דברים. גם אם מדובר באישה שאתם חושבים שבסך הכול יש לה הכול, חיטוט יותר מעמיק יגלה שישנם עוד דברים שהיא צריכה. מתנות פונקציונאליות העונות על צורך כלשהו יכולות להתאים גם לאישה בת חמישים. לתשומת לבכם, מכיוון שמדובר בגיל חשוב ומשמעותי כדאי להוסיף למתנות מהסוג הזה איזו ברכה מרגשת, בכדי שהיא לא תתאכזב שלאירוע חשוב כמו יום הולדת החמישים הבאתם לה מתנה פונקציונאלית ולא הוספת לה אפילו כמה מילים יפות.

דברים בשביל החוויה

כל מתנה שהיא חוויה יכולה להיות מתנה מצוינת עבור אישה שחוגגת יום הולדת משמעותי ומרגש כמו יום הולדת חמישים. כמובן חשוב להתאים את החוויה לאישה ולא להביא לאישה שהיא ליידי במתנה טיול טרקטורונים בבוץ (למרות שמי יודע אולי היא תהנה מזה). מתנות חווייתיות יכולות להיות: צניחה חופשית, קורס צלילה, יום פינוק בספא, כרטיס טיסה לחו"ל, סוף שבוע בצימר, רכיבה רומנטית על סוסים, הרשמה לסדנא בתחום מסוים שנראה לכם שיעניין אותה ועוד שלל מתנות שהיא כנראה מאוד תהנה מהן בסופו של דבר.