מתנה לאישה בת 40

אתה עצלן? כך תקנה את ליבה עם מתנה ליום הולדתה ה-40
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
להגיע לגיל ארבעים זה חלק מהחיים אבל זה בהחלט לא תמיד קל עבור האנשים שמגיעים לגיל הזה. זה בדיוק הזמן בו רוב האנשים משלימים עם העובדה שצעירים יותר הם כבר לא יהיו והם מתכווננים על כך שהם ינצלו כמה שיותר את השנים הצעירות האחרונות שנשארו להם לפני שהגוף יתחיל קצת לבגוד בהם (וזה יכול מאוד להלחיץ להגיע להבנות שכאלו).אומנם אומרים שבגיל ארבעים נשים עדיין קרובות לשיא המיני שלהן (על פי מחקרים רבים מדובר השיא באמצע שנות השלושים ומעלה) אבל הקמטים והשינויים השונים בגוף שכבר לא נראה ומרגיש צעיר כמו פעם כבר ניכרים ופעמים רבות פוגע בתחושות הדימוי העצמי (חפשו ערך משבר גיל הארבעים).

1. ערכת טיפוח מהסרטים

החדשות הטובות הן שכל תופעות הלוואי והתחושות הלא נעימות שמגיעות יחד עם חגיגות גיל הארבעים עוברות, חוץ מזה ארבעים של היום זה באמת ובתמים זה לא הארבעים של פעם (יש נשים שרק נהיות אימהות בגיל הזה). אז בינתיים, כל קרוביהן ואוהביהן של חוגגות הארבעים יכולים לעשות ככל שביכולתם בכדי להשכיח מהן ולו במעט את כל המחשבות המיותרות הללו ולפנק אותן במתנות שהן תשמחנה לקבל בגיל הזה ובכלל…

2. מתנה שהיא חוויה משכיחה…

מתנה שהיא חוויה או אפילו הרפתקה חד פעמית יכולה להיות מתנה מצוינת עבור אישה החוגגת ארבעים. היא תמיד חלמה לעשות קורס צניחה ולא יצא לה, זה בדיוק הזמן. כבר הרבה זמן שהיא מדברת על זה שהיא רוצה ללמוד משהו חדש אבל לא הסתדר לה מבחינת הזמנים, הפתיעו אותה ותציבו לה עובדה קיימת שבתור מתנה רשמתם אותה לאותו הקורס שהיא כל כך רצתה ללמוד. כל רעיון מקורי ואפילו קצת מטורף או יוצא דופן שיש לכם עבור מתנה חווייתית וכיפית עבור אותה אישה החוגגת יום הולדת ארבעים, יכול להתקבל בברכה ובכיף ולהשכיח ממנה את המחשבות האחרות.

3. מתנה מפנקת – יום ספא

מתנות של כיף ופינוק יכולות להוות מתנות מעולות עבור נשים החוגגות את יום הולדתן הארבעים. מתנות כמו: יום פינוק בספא, טיפול פדיקור, מניקור, טיפול קוסמטי, מסאז'ים, שובר לארוחה במסעדה יוקרתית ייחודית וכל מתנה אחרת שתפנק את המקבלת ותגרום לה להרגיש קצת יותר טוב עם עצמה למרות השנים.

4. מתנות אחרות

ישנן עוד מתנות רבות שאישה בת ארבעים יכולה מאוד לאהוב וליהנות מהן: סטים של איפור וקוסמטיקה, בגדים חדשים, ספרים, גדג'טים ייחודיים, נגן מוזיקה, מנוי לחדר כושר, תיק מעור וכל מתנה אחרת שהושקע בה תשומת לב ומחשבה ולא רק על זה שהיא בת ארבעים אלא גם על העובדה שהיא אישה אינדיבידואלית עם טעם אישי, תחביבים ותשוקות (חשוב מאוד לא לשכוח את כל זה כשמחפשים לה מתנה).